تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Sunless Skies Hoarder – CODEX

به روز رسانی :

1398/06/21 نسخه Sunless Skies Hoarder - CODEX اضافه شد.

Sunless Skies یکی از بازی های سبک ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Failbetter Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در بازی Sunless Skies شما در قالب شخصیت یک کاپیتان به ایفای نقش می پردازید ، کسی که وظیفه مدیریت منابع را برعهده دارد و در صورتی که نتوانید این کار را به درستی انجام دهید ، درسی در دل خدمه نفوذ خواهد کرد و به مرور باعث مرگ و مرگ و مرج در سفینه می شود . اقدامات شما می تواند توازنات سیاسی منطقه را دگرگون سازد . بازی دارای خط داستانی نبوده و تصمیمات شما ، آینده را شکل می دهد . فراموش نکنید که کهکشان در کمال زیبایی ، هر لحظه جان شما را تهدید می کند .

اواخر قرن ۲۰ لندن به یکی از شهرهای باشکوه جهان بدل شده است . شما به عنوان کاپیتان سفینه فضایی ، شاهد شگفتی و ناامیدی های کهکشانی در دور دست درین نقاط کهکشان خواهید بود . نبرد تا پای جان برای زنده ماندن . ۱۰ سال از تاریخ انتشار # می‌گذرد و حالا ملکه ویکتوریا ، پروژه انتقال انسان ها به فضا را رهبری می کند . قرار است در سال های آتی ، امپراطوری بریتانیا قدرت خود را بر سرتاسر کهکشان حکمفرما کند . ستارگان زنده هستند و قضاوت خواهند کرد . هوش سرشاری آنها را هدایت می کند اما مشاهدات چیز دیگری را بیان می کند . آنها یکی پس از دیگری در حال مرگ هستند ، رویداد عجیبی ستارگان را بی فروغ می کند . سفر در کهکشان ، ایجاد خطوط حمل و نقل و راه اندازی تجارتی سودآور تنها بخشی از وظایف شما را شامل می شوند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Sunless Skies

نام: Sunless Skies
شرکت سازنده: Failbetter Games
تاریخ انتشار: 2017
زبان: انگلیسی
پلتفرم: کامپیوتر
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Failbetter Games
رمز فایل: www.download.ir

Sunless Skies Hoarder - CODEX

Sunless Skies is a Gothic Horror roleplay game with a focus on exploration and exquisite storytelling.
Command a flying steam locomotive


The only thing between you and the waste-winds, storms and cosmic lightning is your engine. Tend and upgrade it, buy weaponry and exotic equipment, and keep her hull in good shape to hold the hostile Heavens at bay.
Explore a unique and dangerous universe


You play the captain of a locomotive, a steam engine fitted for off-rail travel: sailing the stars, leading your crew into trouble and out of their minds. Smuggle souls, barter for crates of time, stop for cricket and a cup of tea.


Discover more of the deep, dark and marvellous Fallen London Universe, as seen in our previous game, SUNLESS SEA. (You can play either game first, the stories coexist happily.)


Fight her majesty's agents, pirates and abominations of the skies
Face ships of differing factions and unknowable beasts each with different attacks and agendas.
Survive starvation, madness and terror.


Manage your crew’s condition and your captain’s nightmares. Balance fuel and supplies

لینک دانلود