تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Super Dungeon Bros نسخه Hi2U

Super Dungeon Bros یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط کمپانی React Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی React Games یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به خلق بازی های بسیاری مانند سری محبوب Archon Classic و Super Dungeon Bros Broettes شده است که برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک ماجراجویی یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشد و بازی های بسیاری در این سبک منتشر شده است . بازی های نظیر سری محبوب Assassin Creed و Tomb Raider از بازی هایی می باشند که این سبک را دست خوش تغییرات بسیاری کرده اند . بازی رایانه ای Super Dungeon Bros یکی از همین بازی های می باشد که با ترکیب سبک ماجراجویی و اکشن موفق به خلق یکی  از زیباترین و جذاب ترین بازی های ماجراجویی سال 2016 شده است .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Super Dungeon Bros یک بازی با تم سنگی می باشد که در آن شما وارد دانجن های خطرناک بازی شده و تمامی دشمنانتان را از بین می برید . در این بازی شما یکی از قهرمانان دنیای Rökheim می باشید و باید با کمک دوستان خود این سرزمین زیبا را از شر موجودات شیطانی نجات دهید . گیم پلی این بازی به سبک بازی های نقش آفرینی طراحی شده است ، شما با گشت و گذار در دانجن های این بازی و نابودی دشمنان و باس های بازی موفق به یافتن ایتم های جدید و بهتری می شوید که باعث قدرتمند تر شدن شخصیت شما می شود . گرافیک هنری و فنی این بازی بسیار زیبا و چشم نواز می باشد ، محیط ها و کارکترهای این بازی کارتونی طراحی شده اند که باعث جذابیت بسیار زیاد این بازی شده است . بازی رایانه ای Super Dungeon Bros یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Super Dungeon Bros نسخه Hi2U

مشخصات بازی Super Dungeon Bros :

نام بازی : Super Dungeon Brosپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : React Gamesمنتشر کننده : React Gamesسبک بازی : ماجراجویی – اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Super Dungeon Bros

لینک دانلود