تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر How To Survive Third Person Standalone

بازی کامپیوتر How To Survive Third Person Standalone یکی از بازی های سبک اکشن , ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط Eko Software طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی 505 Games برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . در این بازی سوم شخص , شما تجربه جدید و عمیقی را از نبرد با زامبی ها تجربه خواهید کرد . نفس های شما , دشمنان را به سمتتان جذب می کند و راه فراری جز مبارزه با آنها در پیش روی شنا نیست . برای آنکه از این جزیره آلوده جان سالم به دربرید باید از تمام تجهیزات و سلاح هایی که در اطرافتان وجود دارد نهایت استفاده را کنید . در کنار تمامی این موارد باید به نیازهای اساسی از جمله تهیه غذا و آب و سرپناهی امن برای خود نیز باشید . راهنمای زنده ماندن که توسط فرد غریبه ای نوشته شده است ممکن است در برخی مراحل شما را راهنمایی و یاری کند . گرافیک قابل قبول , سناریو مراحل چالش برانگیز , 4 شخصیت قابل بازی با مهارت های مختلف , امکان شکار و تهیه آب و غذا , امکان بازی در حالت Story Mode و وجود سه سطح دشواری تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است . در ضمن تعدادی DLC در این نسخه وجود دارد که در ادامه می توانید مشاهده کنید . پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

All the content of the original game How To Survive : – 4 islands. – Story mode. – 8 challenges. – Leaderboards. Kovac’s way DLC: – Gameplay affecting rain effect. – Crocodile & bear. – Item durability. Nina DLC character & flamethrowers. One Shot Escape DLC – Rogue like mode. Tombstones & Backpack extension.

 مشخصات بازی How To Survive Third Person Standalone :نام بازی : How To Survive Third Person Standaloneنام بازی (فارسی) : چگونه زنده بمانیم سوم شخص مستقلپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Eko Softwareمنتشر کننده : 505 Gamesسبک بازی : اکشن , ماجرایی و نقش آفرینینوع فایل : ISO
لینک دانلود