دانلود بازی Surviving Mars Space Race نسخه CODEX + آپدیت Hotfix

به روز رسانی :

1397/08/25 نسخه Surviving Mars Space Race - CODEX اضافه شد.

Surviving Mars Space Race

یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی Haemimont Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Paradox Interactive برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . رقابت برای نقاط عطف و ناهنجاری ها با چندین مستعمره دیگر از AI حمایت شده توسط حامیان رقیب و تلاش برای تبدیل شدن به ابرقدرت این سیاره آغاز شده است . همانطور که شما منطقه خود را در مریخ ایجاد کنید ، می توانید با تجارت ، پاسخ به تماس های استرسزا ، درخواست تماس های کمک و حتی سرقت آیتم های مهم از مستعمره های رقیب هزینه های خود را تامین کنید . روایت رویدادها را در طول فرایند استعمار تجربه کنید تا واقعیت های زندگی را آشكار سازید و مهارت های مدیریتی خود را به چالش بكشید .در بازی

 Surviving Mars Space Race

هر یک از حامیان دارای وسیله نقلیه منحصر به فرد و ساختمان خود هستند که تنها در مستعمرات خود می توانند در مأموریت ها استفاده کنند . انحصار کانگلومر فضایی خود را در داخل و خارج از مستعمره های خود بیان کنید . دیدار با دو بازیکن جدید در مبارزه برای مرز نهایی . ژاپن و برزیل در حال حاضر به عنوان حامیان ماموریت با نام تجاری جدید در دسترس هستند . هر یک از حامیان به شما یک مجموعه منحصر به فرد از اهداف را برای تکمیل ماموریت خواهند داد . آیا تیم روی زمین ، شما را به رونق ، سود یا پیشرفت خواهد رساند .

نام: Surviving Mars Space Race
حجم فایل: 5.57 گیگابایت
شرکت سازنده: Haemimont Games
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 7
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Paradox Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Surviving Mars Space Race - CODEX

Compete for milestones and anomalies with several other AI colonies backed by rival sponsors attempting to become this planet’s superpower. You can trade with, respond to distress calls for, issue distress calls to, and even steal important colonists from these competitor colonies as you establish your territory on Mars. Experience narrative events throughout your colonization process that help reveal the realities of life in the dome and challenge your management skills.

لینک دانلود