تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Survivor Squad Gauntlets

بازی Survivor Squad Gauntlets در سبک اکشن , استراتژیک می باشد که توسط استودیوی مستقل Endless Loop Studios ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . شما باید در بازی گروهی از بازماندگان را هدایت کنید . شما نمی توانید به چیزی که نمی بینید شلیک کنید . گروهی حرکت کردن و کاور کردن یکدیگر از ویژگی های این بازی می باشد .

خلاصه داستان : بازی Survivor Squad Gauntlets با دارا بودن سبک تاکتیکی خود رهبری یک گروه را در اختیارتان قرار می دهد و باید بتوانید سلامت همه ی اعضای گروه را حفظ کنید . از سلاح ها و گجت های خود برای سلاخی کردن بسیاری از دشمنان استفاده کرده و با استفاده از رویدادهای مختلف خود را level Up کنید . گروه را در هم جمع کرده , مقر خود را ساخته , تجهیزات خود را فراهم ساخته , گروه خود را لول آپ کرده و به جنگ بپردازید . در مجموع 20 مرحله ی فکری در بازی Survivor Squad Gauntlets که مهارت های شما در حل کردن آنها را نشان خواهد داد و همچنین می توانید در هر قسمت آنها را Edit یا ویرایش نمایید . استودیوی سازنده از تمام محتوای ممکن کمک گرفته تا به وسیله ی آن شما بتوانید هر آیتم را در جای دلخواه خود به کار برده و هر ماموریتی را انجام دهید .

مشخصات بازی :

نام بازی : Survivor Squad Gauntletsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Endless Loop Studiosمنتشر کننده : Endless Loop Studiosسبک بازی : اکشن , استراتژیکحجم فایل : 201 مگابایتنوع فایل : exeلینک مرتبط : Steam

لینک دانلود