تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Swat 3 Tactical GOTY

بازی Swat 3 Tactical GOTY در سبک اکشن , شبیه ساز , مدرن می باشد که توسط استودیوی Sierra ساخته شده و استودیوی Activision این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی Swat 3 همان طور که از نامش پیداست به صورت تاکتیکی و گروهی بوده و شما باید لحظه به لحظه با برنامه پیش روید .

خلاصه داستان : در این بازی شما در نقش یک افسر LAPD SWAT می باشید  و تنها چیزی که برای شما مهم است نجات جان انسان ها می باشد قبل از آنکه دیر شود . در واقع هدف اصلی شما ایمن کردن شهر لوس آنجلس برای تمامی شهروندان می باشد در نسخه GOTY بازی Swat 3 Tactical تاکتیک های جدیدی به بازی اضافه شده است که می توانید به وسیله ی آن دشمنان خود را نابود سازید . همچنین یک مکان جدیدی برای تمرین به نام Blackwater Training Center نیز اضافه شده است . شما این موقعیت را دارید تا در نقش یک افسر پلیس با تاکتیک و فرماندهی خود نقش به سزایی در ایجاد امنیت شهر ایجاد کنید . گیم پلی بازی Swat 3 Tactical GOTY دارای 27 ماموریت هیجان انگیز و متنوع بوده و این اطمینان را به شما می دهد که هیچ سناریویی را برای بار دوم انجام نمی دهید .

مشخصات بازی :نام بازی : Swat 3 Tactical GOTYنام بازی (فارسی) : سوآت 3 تاکتیکیپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2001شرکت سازنده : Sierraمنتشر کننده : Activisionسبک بازی : اکشن , شبیه ساز , مدرنحجم فایل : 1 گیگابایتنوع فایل : exeلینک مرتبط : GOG
لینک دانلود