تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Switch Galaxy Ultra

بازی Switch Galaxy Ultra در سبک اکشن , مسابقه ای می باشد که توسط استودیوی مستقل Switch Galaxy Ultra ساخته شده و استودیوی Green Man Loaded این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . یک بازی ارکید که بر پایه ی Fast-paced بنا شده است . همان گونه که در کهکشان برای جمع آوری Tantalum که در تکنولوژی Dakur مور استفاده قرار می گیرد , کاوش می کنید باید با انواع دشمنان نیز روبه رو شوید .

خلاصه داستان : بازی Switch Galaxy Ultra بسیار اعتیادآور و جذاب بوده و شما را با چالش های مختلف روبه رو خواهد کرد . شما باید مسیر خود را از میان دشمنان خطرناک و متفاوت باز کرده تا بتوانید ماده ی Tantalum که برای تکنولوژی Dakur استفاده می شود را استخراج کنید . بازی Switch Galaxy Ultra دارای محتویات زیادی و ویژگی های فراوانی است که می تواند ساعت ها شما را سرگرم خود سازد . شما می توانید با به دست آوردن Credit برای خود کشتی فضایی جدید خریده و آن را به رو نمایید . با جمع آوری آیتم ها مورد نیاز سرعت خود را زیاد کرده و در این بخش رکورد زنی کنید . همچنین مودهای مختلفی در داخل بازی قرار دارد که می توان به مود Survival اشاره کرد که در آن شما قابلیت زنده شدن ندارید و بی نهایت دشمن سر راه شما قرار دارد . تا چه میزان می توانید دوام بیاورید ؟ گیم پلی هیجان انگیز در کنار 6 وسیله ی حمل و نقل متنوع و 5 سطح چالش مختلف می تواند ساعت ها شما را سرگرم خود سازد .

مشخصات بازی :نام بازی : Switch Galaxy Ultraنام بازی (فارسی) : تغییر فوق العاده کهکشانپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Switch Galaxy Ultraمنتشر کننده : Green Man Loadedسبک بازی : اکشن , مسابقه ایحجم فایل : 1 گیگابایتنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam
لینک دانلود