تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Sword of the Guardian – PC نسخه CODEX + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/04/09 آپدیت ورژن 1.1.1033 اضافه شد.

داستان در Northies آغاز می شود ، یکی از سرزمین های پادشاهی در زمان قرون وسطی ، جایی که یک کودتای سیاسی خشن و بی رحمانه اتفاق افتاد . درست پس از زمان آغاز پادشاهی ، لرد گران به طور ناگهانی متهم به خیانت شد و زمانی که پادشاه جدید جوان به اوج قدرت خود رسید ، به دستورش سر او بریده شد . همۀ پیروان و خادمان وفادار او نیز تبعید یا ترور شدند . پس از این اتفاقات ، پادشاه از طرف گروهی نانشاس تهدید به مرگ شد . عده ای بر این باور بودند که توطئه توسط رهبر سادیستیک ارتش مقدس، لرد بارنت که قدرت کلیساها را در اختیار داشت و در نهایت کنترل پادشاه جدید را به دست گرفت ، هدایت شده بود .

سایر توضیحات : Sword of the Guardian یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Billy Chan طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Billy Chan Studio برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . 10 سال قبل ، لرد گران در یک جنگ به شدت زخمی شد ، او توسط یک کودک و روستاییانش از مرگ جان سالم به در برد . برای نشان دادن قدردانی از آنها ، کودک را به مبارزه با شمشیر آموزش داد و برخی منابع روستاییان را تامین کرد . پس از مرگ او و ترس از شورش ، لرد بارتت کل روستا را به نام کافران به آتش کشید . پس از فهمیدن حقیقت ، بچه ای که توانست فرار کند ، مصمم بود که علت مرگ لرد گران را بیابد و انتقامش را بگیرد .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Sword of the Guardian Center

مشخصات بازی Sword of the Guardian :

نام بازی : Sword of the Guardianپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Billy Chanمنتشر کننده : Billy Chan Studioسبک بازی : اکشنامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Sword of the Guardian

لینک دانلود