تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Sword With Sauce Alpha v2.4.0 – PC

به روز رسانی :

1397/01/04 نسخه جدید اضافه شد.

سلاح و گجت را انتخاب کرده و خود را برای مبارزه با انبوهی از دشمنان آماده نمایید . تنها کمک در این بازی وجود طیف گسترده ای از سلاح ها و گجت هایی می باشد که امکان کشتار دشمنان را به هرنحوی فراهم میسازد . این آزادی عمل به شما داده شده است تا یک نبرد بی سروصدا داشته باشید و در خفا و بدون کوچکترین خونریزی مراحل را پشت سر گذارید و یا با بی رحمی تمام هر موجودی که پیش رویتان قرار دارد را از دم تیغ گذرانده و تمامی سطح زمین را با رنگ قرمز رنگ آمیزی نمایید . سلاح اصلی شما , شمشیری است که می تواند دشمنانتان را تکه تکه کرده و تیرهایی که به سمتتان شلیک می شود را منحرف نماید .

سایر توضیحات : The Sorceress یکی از بازی های سبک اکشن , ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Karabas_Studio طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . همانطور که گفته شد بازی طیف گسترده ای از تجهیزات مانند مسلسل , نارنجک های دودزا , تیغه های نینجا و بسیاری موارد دیگر را در اختیارتان قرار می دهد که هرکدام در شرایط خاص مورد استفاده قرار خواهند گرفت . وجود 5 نوع سلاح , 20 گجت , 3 سطح دشواری , 3 نوع دشمن و 3 حالت بازی تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد این نسخه می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Sword With Sauce: Alpha

مشخصات بازی Sword With Sauce: Alpha :

نام بازی : Sword With Sauce: Alphaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Diatomic Gamesمنتشر کننده : Diatomic Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Sword With Sauce: Alpha

لینک دانلود