تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Sylvio 2 تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/07/223 آپدیت v20171013 نسخه CODEX اضافه شد.

Sylvio 2 ژولیت واترز در یک ساختمان که به دهه هفتاد باز می گردد از خواب بیدار می شود و طی یک زمین لرزه زیر خاک حبس می شود. او با کمک یک دستگاه ضبط اسباب بازی موفق به طرح ریزی فرار و تماس با والتز مدیر یک شرکت قایقرانی کوچک می شود. او می داند که دوستش جاناتان به دنبال او می گردد و ژولیت هم تصمیم می گیرد که به دنبال دوستش بگردد. او قایق والتر را برای سفر در سرزمین سیل زده Saginaw Park قرض می گیرد و مختصاتی را که روی یادداشتی در قایق نوشته شده است به کمک کامپیوتر قایق دنبال می کند. این آغاز ماجراجویی و گذار در سرزمینی است که وارد می شوید و باید با چالش ها و مسئله های مختلف دست و پنجه نرم کنید!

سایر مشخصات : بازی Sylvio 2 یک بازی اتمسفریک و به صورت اول شخص ترسناک می باشد که بدون فرار از دشمن و پرش های ترسناک می باشد. گیم پلی منحصر به فرد بازی و ابزارهای آنالیز صدا به کاربر این اجازه را می دهد پیام های مخفی را کشف کند و سرنخ های موجود در بازی را چگونه به هم مرتبط کند و در بازی پیش برود. بازی شامل 9 مرحله و همچنین یک مکان اصلی که دچار سیل شده با بیست جزیره مختلف که برای کاوش کاملا آزادانه در اختیار شماست، می باشد. ارزیابی زمان بازی حدود 6 ساعت می باشد که سراسر هیجان و زیبایی است. این بازی بی نظیر که طرفدارن سبک خود را شگفت زاده کرده است محصولی از شرکت Stroboskop می باشد.

دانلود بازی کامپیوتر Sylvio 2

مشخصات بازی Sylvio 2 : نام بازی : Sylvio 2t پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Stroboskop منتشر کننده : Stroboskop سبک بازی : ماجرایی ، ترسناک نوع فایل : ISO لینک مرتبط : steam

Sylvio 2

لینک دانلود