دانلود بازی کامپیوتر Syrian Warfare نسخه HI2U + آپدیت 1.0.0.59

به روز رسانی :

96/04/02 آپدیت جدید اضافه شد

بازی Syrian Warfare یک بازی تمام استراتژیک است که بر اساس یک داستان واقعی از جنگ ویرانگر سوریه طراحی شده است. جنگ سوریه سالهاست که در حال وقوع است و هیچ کسی نمی تواند تاریخ پایان آن را مشخص کند. همه ما به اخبار این جنگ عادت کرده ایم و شنیدن این اخبار به منزله یک سرگرمی برای ما است. این مسائل و چندین مسئله دیگر باعث شده اند تا ما علت وقوع جنگ را فراموش کنیم و نتوانیم به یاد بیاوریم که به راستی چرا این جنگ شروع شد. بحرانی که جدیدا تبعات آن به اروپا نیز کشیده شده است و تمامی کشور ها از نا آرامی های اخیر بسیار نگران هستند. بازی Syrian Warfare یک بازی بسیار ناراحت کننده است که جزئیات جنگ سوریه را به تصویر می کشد. این بازی توسط شرکت Cats Who Play برای پلتفرم ویندوز عرضه شده است. در این بازی شما به به جزئیات تولید نیروها کاری نخواهید داشت بلکه بیشتر مدیریت نیرو ها را به عهده دارید و می توانید با یک سازماندهی مناسب نیروهای خود را زنده نگه دارید. این نیروها در جنگ های مختلف تجربه کسب می کنند و همین مسئله باعث می شود تا کارایی آنها بیشتر و بیشتر شود.

سایر توضیحات: سوریه سالهاست که در جنگ به سر می بود و شرکت ها و نهاد های بسیار زیادی اقدام به تولید فیلم های مستند در رابطه با جنگ سوریه کرده اند. شرکت Cats Who Play قصد دارد تا این بحران جهانی را از دید “بازی سازی” مورد بررسی قرار دهد. البته نباید بگذارید واژه “بازی” شما را سردرگم کند. بازی Syrian Warfare قرار نیست تا یک درس تاریخی را برای شما مرور کند بلکه قصد دارد تا شرایط جنگی را برای شما بازسازی کند و فشارهای زمان جنگ را برای شما به تصویر بکشد.

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

بازی syrian warfare جدید

مشخصات بازی Syrian Warfare :

نام بازی : Syrian Warfare پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده :Cats Who Play منتشر کننده : Cats Who Play سبک بازی : اکشن نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Syrian Warfare

لینک دانلود