تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Take Off The Flight Simulator نسخه SKIDROW

پرواز در آسمان های بی کران جذابیت های خاص خود را دارد. بازی های متنوعی توسط شرکت های مختلف برای شبیه سازی محیط پرواز به بازار عرضه شده اند. گاهی اوقات پیچیدگی آنها مورد توجه بوده، گاهی میزان شباهت به واقعیت و گاهی نیز هر دو! بازی Take Off The Flight Simulator یکی از جدیدترین عناوینی است که به عنوان شبیه ساز پرواز به بازار عرضه شده است. در این بازی شما می توانید در دنیای آزاد به پرواز درآیید و یا در بیش از 40 مرحله و ماموریت مختلف همراه با چالش های فراوان به بازی بپردازید. در این بازی شما می توانید بیش از 20 نوع هواپیمای مختلف را تجربه کنید و از ویژگی های منحصر به فرد آنها برای انجام ماموریت های مختلف بهره گیرید. ماموریت هایی که گاه حمل و نقل بار است و گاهی نیز ماموریت های نجات هواپیماهای دیگر! همچنین در این بازی شما بر فراز بیش از 18 شهر مختلف نظیر نیویورک، سیدنی و لندن پرواز خواهید کرد.

سایر توضیحات: بازی Take Off The Flight Simulator تجربه ی یک پرواز بسیار جذاب را برای شما به ارمغان آورده است! این بازی از گرافیک بسیار خوبی همراه با مدل سازی های 3بعدی و با جزئیات فراوان همراه است. محیط بازی نیز چه از نظر محیط طبیعی و جهان پیرامون و چه از نظر جزئیات داخلی هواپیماها نیز از دقت قابل قبولی برخوردار است و شما می توانید امکانات متعدد بیش از 24 هواپیمای مختلف را در داخل کابین خلبان تجربه کنید. بازی Take Off The Flight Simulator توسط شرکت Jujubee S.A برای پلتفرم های ویندوز و مک تولید و توسط شرکت astragon Entertainment GmbH به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود Take Off The Flight Simulator جدید

مشخصات بازی Take Off The Flight Simulator :

نام بازی : Take Off The Flight Simulatorپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Jujubee S.Aمنتشر کننده : astragon Entertainment GmbHسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Take Off The Flight Simulator

لینک دانلود