تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Talisman Digital Edition Build 76598 – GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/13 نسخه Talisman Digital Edition Build 76598 - GOG اضافه شد.

Talisman Digital Edition

اینبار با امکان بازی به صورت مولتی پلیر و حداکثر 6 پلیر بازگشته است . در این نسخه 14 شخصیت حضور دارند ، از جنگجوی قهرمان گرفته تا جادوگر قدرتمند که هرکدام دارای توانایی و مهارت مخصوص به خود بوده و بازی این اجازه را به شما می دهد تا هرکدام از آنها را انتخاب کرده و وارد بازی شوید . در این ماجراجویی خطرناک ، شما به عنوان یکی از مدعیان به چنگ آوردن تاج و تخت پادشاهی به ایفای نقش می پردازید . شما با تکیه بر توانایی و گاهی زیرکی ، باید دشمنان را یکی پس از دیگری به زانو درآورده و خود را به عنوان تنها پادشاه برحق مدعی سازید .

بازی Talisman Digital Edition

یکی از بازی های سبک استراتژیک و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Nomad Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در سفرهایتان ، به نیرو ، شجاعت و در برخی مواقع تاس خوب نیاز خواهید داشت تا از خطراتی که در مقابلتان قرار می گیرید ، شما را مصون دارد . حالت های چند نفره برای حداکثر 6 بازیکن ، بازی علیه مخالفان ، 14 کاراکتر ، 17 جادوی قدرتمند ، نسخه توسعه یافته تر نسبت به نسخه های قبلی و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های بازی Talisman Digital Edition را شامل می شوند .
نام: Talisman Digital Edition
حجم فایل: 1.42 گیگابایت
شرکت سازنده: Nomad Games
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 9
ورژن: Build 76598
نسخه: GOG
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک و نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Nomad Games
رمز فایل: www.download.ir

Talisman Digital Edition Build 76598 - GOG

The officially licensed multiplayer version of the classic fantasy adventure board game, Talisman. On your travels, you will need strength, courage and some good dice rolls to survive the dangers you face and beat your opponents to the centre of the board!

لینک دانلود