تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Tank Warfare Tunisia 1943 Complete Edition v6.00 نسخه Portable

به روز رسانی :

1400/02/22 نسخه Tank Warfare Tunisia 1943 Complete Edition v6.00 - Portable اضافه شد.

Tank Warfare Tunisia 1943

داستان جنگ حهانی دوم را روایت می کند و در میانه جنگ جهانی و درزمانی که تمام چشم ها به آلمان متخاصم دوخته شده بود نبرد در جایی دیگر اوج گرفته بود و فداکاری های دیگری در جبهه های دیگر در جریان بود . درجریان نبردهایی که در تونس در حال شکل گیری بود و در زمستان سال 1943 تانک های آلمانی یک حمله همه جانبه را به سوی متحدین آغز کردند تا نیروهای آنها را از شرق درسال بیرون کند .

 بازی Tank Warfare Tunisia 1943

که یک بازی شبیه ساز می باشد که شما را به اعماق جنگ جهانی دوم می برد و بخش هایی از جنگ را به شما نشان خواهد داد که تابه حال در هیچ بازی دیگری دیده نشده است . مدیریت صحیح نیروها و استفاده درست از یونیت ها کلید پیروزی در این نبردها می باشد زیرا نیروهای آلمان از قدرت بسیار بالایی برخوردار هستند و می توانند سربازان شما و تانک هایتان را در کسری از ثانیه نابود کنند . المان های شبیه سازی که وارد این بازی شده است باعث شده است که برای اولین بار شما با آلمانی مبارزه کنید که بسیار نزدیک به قدرت آلمان نازی در جنگ جهانی دوم می باشد و شما به راحتی قدرت آنها در جنگ را لمس خواهید کرد . بازی رایانه ای Tank Warfare Tunisia 1943 یکی از زیباترین و کامل ترین بازی های شبیه ساز جنگ جهانی دوم می باشد که در تاریخ 1 می 2017 منتشر شده و موفق به کسب نمره 100% از وبسایت استیم شده است .
نام: Tank Warfare Tunisia 1943
حجم فایل: 9.94 گیگابایت
شرکت سازنده: Graviteam
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز استیم: 9
ورژن: v6.00
نسخه: GOG
آپدیت: May 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Strategy First
رمز فایل: www.download.ir

Tank Warfare Tunisia 1943 Complete Edition v6.00

Tank Warfare: Tunisia 1943 - tactical battalion level combat simulation. During the Tunisian Campaign in winter 1943 German Panzer battlegroups launch a counteroffensive against the Allied forces to drive them out of Eastern Dorsal.
لینک دانلود