تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر TAURONOS

درون یک دخمه پرپیچ و خم باستانی ، توسط موجودی افسانه ای تحت تعقیب قرار گرفته اید . آیا راه فراری است ؟ اگر پاسخ مثبت باشد پس در دل این هزار توی تاریک چه چیزی در مورد خودتان کشف خواهید کرد ؟ تنها یک دشمن وجود دارد … این دشمن منحصر بفرد است زیرا تنها با پشت سر گذاشتن و کاوش در پیچ و خم تونل های تاریک ، امید به پیدا کردن راهی برای شکست این هیولاها خواهید داشت . در این مسیر ، هزاران ابزار ، پاداش و اسرار نهفته وجود دارد و فقط منتظر شماست که آنها را پیدا کنید . اما شما نمی توانید تمام زمان خود را بر روی این موضوع متمرکز کنید ، زیرا دشمن هرلحظه به شما نزدیکتر می شود .

سایر توضیحات : TAURONOS یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی های conradproteus و cavalie.ro ، S.C. 16 BIT NIGHTS S.R.L. طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی S.C. 16 BIT NIGHTS S.R.L. برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . این بازی از یک اسطوره یونانی الهام گرفته شده است و تم تاریک به وضوح در بازی به چشم می خورد . وجود موسیقی متن فوق العاده و صداگذاری منحصر بفرد باعث شده تا تمامی حس و حال بازی به پلیر القا شود . بازی از 6 فصل و در مجموع 42 مرحله تشکیل شده که هرکدام بنحوی شما را به چالش می کشند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

TAURONOS center

مشخصات بازی TAURONOS :

نام بازی : TAURONOSپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : conradproteus و cavalie.ro ، S.C. 16 BIT NIGHTS S.R.L.منتشر کننده : S.C. 16 BIT NIGHTS S.R.L.سبک بازی : ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

TAURONOS

لینک دانلود