دانلود بازی کامپیوتر Tharsis

بازی Tharsis در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیوی مستقل Choice Provisions ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . برای موفقیت در Tharsis نیاز است تا شما از توانایی خود به بهترین نحو استفاده کنید حتی اگر لازم باشد تا جفت چشمی همچون مار داشته باشید . عوامل خاصی ممکن است از کنترل شما خارج شوند اما بدان معنا نیست که نتوان انها را بگرداند . Tharsis یک بازی نیست بلکه روبه رو شدن با احتمالات است این بازی در مورد تغییر آنهاست .

توضیحات دیگر : سیگنال مرموزی از ناحیه تارسیس در مریخ شما را به ماموریت فرا می خواند . چه کسی آن را فرستاده است ؟ و چرا؟ سوالات غیر ممکن اما کلید بقا انسانیت می باشد . در حال و میلیون ها مایل به دور از خانه طوفانی وحشتناک فضاپیما را با آسیب روبه رو کرده است 2 نفر از خدمه جان خود را از دست داده و بقیه افراد به غیر طبیعی بودن این ماموریت از همان اول فکر می کنند . گیم پلی بازی Tharsis استراتژی Turn-base می باشد که شما را به اولین ماموریت نجات بشر در مریخ ارسال می کند . شما باید خدمه ی خود را از بلاهای طبیعی , کمبود مواد غذایی و اتموسفر بی رحم فضا حفظ نمایید . سرپیچی از این ماموریت , اتخاذ تصمیم گیری های سخت و هدایت کشتی فضایی در مهمترین ماموریت بقا بشر تنها بخشی از ویژگی های این بازی می باشد .

مشخصات بازی :

نام بازی : Tharsis نام بازی (فارسی) : تارسیس پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Choice Provisions منتشر کننده : Choice Provisions سبک بازی : استراتژیک حجم فایل : 420 مگابایت نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam
لینک دانلود