تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Binding of Isaac Afterbirth Plus نسخه 3DM + آپدیت 15

به روز رسانی :

1396/02/31 آپدیت 15 اضافه شد.

زمانی که مادر اسحاق ندای خدا را در مورد خواستار یک قربانی و اثبات ایمانش می شوند , اسحاق به سمت درون زمین فرار می کند و با سیل عظیمی از دشمنان , برادران و خاوهران گمشده اش , ترس خود و در نهایت با مادرش روبرو می شود . The Binding of Isaac یکی از بازی های اکشن نقش آفرینی و شوتر است که دارای عناصر خشونت نیز می باشد . اسحاق را در یک ماجراجویی خطرناک و پرپیچ و خم دنبال کنید و به گنجینه های عظیمی دست یابید , گنجینه هایی که این امکان را به اسحاق می دهد تا به قدرت های خارق العاده ای دست یابد و با استفاده از آنها تمامی دشمنان را به زانو درآورده و به اسرار موجود در بازی پی ببرد .

سایر توضیحات : The Binding of Isaac Afterbirth Plus یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی های Nicalis, Inc و Edmund McMillen طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Nicalis, Inc برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . نسخه ای که با نام Afterbirth Plus در اختیار کاربران قرار گرفته است درواقع expansion یا بسته توسعه بازی است که ویژگی های جدیدی مانند بیش از 55 آیتم جدید , فصل آخر جدید با رئیس , شخصیت جدید قابل بازی , وجود سطوح دشواری مختلف , 5 چالش جدید و بسیاری موارد دیگر را شامل می شود .

 

مشخصات بازی The Binding of Isaac Afterbirth Plus :

نام بازی : The Binding of Isaac Afterbirth Plusپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Nicalis, Inc و Edmund McMillenمنتشر کننده : Nicalis, Incسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM 

The Binding of Isaac Afterbirth Plus

لینک دانلود