تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Dark Inside Me نسخه CODEX

The Dark Inside Me یک بازی ماجراجویانه ترسناک و روانشناختی از کارگردان فیلم های ترسناک است که بر اساس یک سناریوی پویا روایت می شود . شما در اتاق بیمارستان بیدار می شوید، دست شما به تخت دستبند زده شده است . صحبت های کارآگاهانی که درباره شما صحبت می کنند را می شنوید . آنها در مورد چگونگی زندگی شما بعد از این حادثه وحشتناک صحبت می کنند . یکی از آنها می گوید بهتر میشد اگر شما در همان حادثه جان خود را از دست میدادید . شما چیزی را درک نمی کنید و زیاد به یاد نمی آورید، اما برای فهمیدن اتفاقات، ابتدا باید راهی برای فرار پیدا کنید . اولین سوالی که به ذهن شما خطور می کند این است که آیا شما گناهکارید یا خیر ؟ اما این فراتر از گناه است. به شما فرصتی داده شده است تا با گذشته خود مواجه شوید و تا جایی که می توانید ادامه دهید و از خودتان قربانی کنید تا تاریکی را روشن سازید و با شیاطین خود مبارزه کنید .

سایر توضیحات : The Dark Inside Me یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Akçay Karaazmak طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی براساس یک سناریو پویا و تغییرات جریان بازی با توجه به تصمیمات بازیکن و نحوه برخورد با موقعیت ها و حل پازل ها پیش میرود . پازل را می توان با بیش از یک راه حل کرد اما هرکدام اثرات خود را بر روی روند بازی به جا میگذارد . به عنوان مثال در یکی از مراحل قاتل همسرتان را پیدا کرده و او را پایین آورده اید . در آن لحظه شما می توانید تصمیم بگیرید که او را ببخشید ، بکشید و یا شکنجه دهید . بازی دارای بسیاری از صحنه های روانی است . شما می توانید پازل را مسالمت آمیز یا به طرز وحشیانه حل کنید . The Dark Inside Me شخصیت های واقعی بازیکنان را نشان می دهد . شما ممکن است انتخاب کنید که خوب یا بد باشید .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

The Dark Inside Me Center

مشخصات بازی The Dark Inside Me :

نام بازی : The Dark Inside Meپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Akçay Karaazmakمنتشر کننده : Akçay Karaazmakسبک بازی : ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

The Dark Inside Me

لینک دانلود