تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی The Dark Inside Me Chapter II – PLAZA برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/16 نسخه The Dark Inside Me Chapter II - PLAZA اضافه شد .

The Dark Inside Me Chapter II

یک بازی ماجراجویانه ترسناک و روانشناختی از کارگردان فیلم های ترسناک است که بر اساس یک سناریوی پویا روایت می شود . شما در اتاق بیمارستان بیدار می شوید، دست شما به تخت دستبند زده شده است . صحبت های کارآگاهانی که درباره شما صحبت می کنند را می شنوید . آنها در مورد چگونگی زندگی شما بعد از این حادثه وحشتناک صحبت می کنند . یکی از آنها می گوید بهتر میشد اگر شما در همان حادثه جان خود را از دست میدادید . شما چیزی را درک نمی کنید و زیاد به یاد نمی آورید، اما برای فهمیدن اتفاقات، ابتدا باید راهی برای فرار پیدا کنید . اولین سوالی که به ذهن شما خطور می کند این است که آیا شما گناهکارید یا خیر ؟ اما این فراتر از گناه است. به شما فرصتی داده شده است تا با گذشته خود مواجه شوید و تا جایی که می توانید ادامه دهید و از خودتان قربانی کنید تا تاریکی را روشن سازید و با شیاطین خود مبارزه کنید . بازی The Dark Inside Me Chapter II یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Akçay Karaazmak طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی براساس یک سناریو پویا و تغییرات جریان بازی با توجه به تصمیمات بازیکن و نحوه برخورد با موقعیت ها و حل پازل ها پیش میرود . پازل را می توان با بیش از یک راه حل کرد اما هرکدام اثرات خود را بر روی روند بازی به جا میگذارد . به عنوان مثال در یکی از مراحل قاتل همسرتان را پیدا کرده و او را پایین آورده اید . در آن لحظه شما می توانید تصمیم بگیرید که او را ببخشید ، بکشید و یا شکنجه دهید . بازی دارای بسیاری از صحنه های روانی است . شما می توانید پازل را مسالمت آمیز یا به طرز وحشیانه حل کنید . The Dark Inside Me شخصیت های واقعی بازیکنان را نشان می دهد . شما ممکن است انتخاب کنید که خوب یا بد باشید .
نام: The Dark Inside Me Chapter II
حجم فایل: 5.8 گیگابایت
شرکت سازنده: Akçay Karaazmak
تاریخ انتشار: June 5, 2021
نسخه: PLAZA
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجراجویی
منتشر کننده: Akçay Karaazmak
رمز فایل: www.download.ir

The Dark Inside Me Chapter II - PLAZA

The Dark Inside Me is a very unique 2d,5, 3rd person next-gen psychological horror adventure game based on a dynamic interactive scenario.


Main aim is to reflect the real characteristic of a player through the game and see how far players would push their limits through the stages of the game. Game is +18 and has disturbing blood, sex and intense violence scenes. These scenes and actions are shaped according to the player’s decisions during the game.

لینک دانلود