دانلود بازی کامپیوتر The Eerie Inn نسخه TiNYiSO

پس از یک روز طولانی و خسته از پیاده روی ، Kendra و Jen به دنبال جایی برای استراحت شبانه هستند . در امتداد جاده ، چشمشان به خانه ای در دل جنگل می افتد و مسیر خود را به سمت خانه جنگلی ادامه می دهند . طولی نمی کشد که آنها به خانه می رسند و در اتاقی مرموز ساکن می شوند . حوادث عجیب و غریبی در حال وقوع است . دختران به زودی متوجه میشوند که یک مخفیگاه تاریک درون دیوارهای خانه وجود دارد … The Eerie Inn یک بازی معمایی ترسناک است که با تأکید بسیاری بر نحوه روایت دارد .

سایر توضیحات : The Eerie Inn یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی VDimension طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی VDimension برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . شما به عنوان یکی از دختران به ایفای نقش می پردازید و ماموریت شما این است که حقیقت را در پشت چیزهای مرموزی که در خانه اتفاق می افتد ، پیدا کنید . شما می توانید آزادانه در اطراف خانه حرکت و اتاق های مختلف در آن را کشف کنید . حتی در طول روز، چیزهای ترسناک و عجیب و غریبی را شاهد خواهیم بود و حضوری مرموز در داخل دیوارهای خانه را حس خواهید کرد .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

The Eerie Inn Center

مشخصات بازی The Eerie Inn :

نام بازی : The Eerie Innپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : VDimensionمنتشر کننده : VDimensionسبک بازی : ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

The Eerie Inn

لینک دانلود