دانلود بازی کامپیوتر The Entity نسخه DARKSiDERS

The Entity یکی از بازی های سبک وحشت است . شما باید در خانه ای مرموز به سرنخ هایی که مادر بزرگ شما سال ها پیش در مورد موجودات عجیب و غریب صحبت میکرد ، دست یابید . اطمینان حاصل کنید که چشم ها را برای به دست آوردن کلیدها حفظ خواهید کرد زیرا بعضی از آنها کاملا پنهان شده و کلیدها و سرنخ ها کمی تیره می شوند . هنگام جستجو در خانه ، اطمینان حاصل کنید که قدرت ژنراتورهایتان تکمیل است زیرا اگر خالی باشد به مشکلات بسیاری دچار خواهید شد . سعی کنید از این نور بهترین بهره را ببرید ، شارژ کردن گوشی باعث می شود که قدرت ژنراتور بسیار سریع افزایش یابد ، اگر شما این کار را بصورت مداوم انجام دهید با داشتن چراغ های مختلف در یک زمان ، اثر مشابهی خواهید داشت .

سایر توضیحات : The Entity یکی از بازی های سبک اکشن و استراتژیک است که توسط کمپانی Ragdoll Inc طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Entity دارای سه مرحله متفاوت و کاملا منحصر به فرد است که شما می توانید از طریق بازی انجام دهید . The Entity از تمامی کنترلرها پشتیبانی نمی کند اما در حال حاضر از شش زبان انگلیسی، اسپانیایی، چینی ساده، لهستانی، آلمانی و روسی پشتیبانی می کند .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی The Entity :

نام بازی : The Entityپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Ragdoll Incمنتشر کننده : Ragdoll Incسبک بازی : اکشن و استراتژیکامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

The Entity

لینک دانلود