تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی The Inner World The Last Wind Monk – PC نسخه PLAZA

به روز رسانی :

1396/07/30 نسخه کرک شده PLAZA اضافه شد.

قبیله دماغ فلوتی ها سال ها و شاید قرن هاست که از راه دور مورد بررسی و مراقبت هستند و این مسئله تمامی ندارد! اما افراد این قبلیه در خفا، دنیایی بسیار جالب و زیبا همراه با نور و گرما برای خود خلق کرده اند. Emil، یک دوره گرد است که کالاهای مختلفی را برای این افراد فراهم می کند. البته مدتی است که او قصد دارد تا این مردم را آگاه کند بطوریکه اخبار جالب و خطرناکی را به گوش آنها می رساند. به گفته او، افراد اصلی قبیله با نیروهای تاریک تبانی کرده اند. البته چه کسی می داند که در پس این پرده چه می گذرد؟ البته از شما چه پنهان که اخبار این شخص صحت ندارد و تنها کسی که می تواند او را متوفق کند، شخصی است به نام Robert! او همراه با دوستان خودش یعنی Peck و Laura به صفری بسیار جالب پا می گذارند و به سمت شخصی به نام Mama Dola می روند. کسی که بیشتر از رابرت راجع به آینده او خبر دارد!

سایر توضیحات: بازی The Inner World The Last Wind Monk ادامه داستان سری بازی های The Inner World است. البته به گفته سازندگان این بازی، نیازی نیست تا قسمت اول این بازی را تمام کرده باشید. تنها وظیفه شما نجات دماغ فلوتی ها از شر شیطان بزرگ یعنی Emil است که در یک سفر پر پیچ و خم اما جذاب به شما عرضه شده است. بازی The Inner World The Last Wind Monk توسط شرکت Studio Fizbin برای پلتفرم های ویندوز، مک و لینوکس تولید شده و توسط دو شرکت Headup Games و Kalypso Media Digital به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود The Inner World The Last Wind Monk جدید

مشخصات بازی The Inner World The Last Wind Monk :

نام بازی : The Inner World The Last Wind Monkپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Studio Fizbinمنتشر کننده : Headup Games, Kalypso Media Digitalسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

The Inner World The Last Wind Monk

لینک دانلود