تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Land of Pain تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/11/05 آپدیت 1.03 نسخه CODEX اضافه شد .

The Land of Pain یک بازی است با سبک ترسناک ماجرایی ، پس از آن که اتفاق عجیبی در جنگل رخ می دهد  شما باید یاد بگیرید چگونه زنده بمانید در حالی که از یک نیروی شیطانی تاریک و آزار دهنده فرار می کنید . از دشمنی بی رحم فرار کنید ، پازل های این بازی را حل کنید و راز و رمز های باستانی این جزیره را بر ملا کنید .اتفاقی عجیب در جنگل افتاده است باران در حال بارش است و تاریکی بر فراز آسمان ها قرار دارد ، آن شیوه ی زندگی که شما می شناختید برای همیشه در حال تغیر است .باید یاد بگیرید چگونه زنده بمانید ، دنیایی وسیع و وحشت آور را کاوش کنید در حالی که هیچ گونه سلاحی ندارید.

سایر توضیحات : در بازی The Land of Pain شما هیچ گونه سلاحی نخواهید داشت تنها راهی که برای شما باقی می ماند فرار کردن و استفاده از محیط برای پنهان شدن است .محیط این بازی بسیار بزرگ است شما ساختمان ها ، غار ها ، مرداب ها ، گورستان ها و مکان های دیگر را کاوش می کنید .این بازی با استفاده از موتور CryEngine ساخته شده است . برای ساخت عناوینی مثل  Crysis و Far Cry از موتور CryEngine استفاده شده است پس باید انتظار یک گرافیک بسیار مناسب را داشته باشید .شما باید با محیط تعامل داشته باشید ، از اشیاء برای حل کردن پازل ها استفاده کنید و سرنخ هایی برای بر ملا کردن راز این جزیره پیدا کنید .شما در تاریکی ها غرق خواهید شد ، می توانید از از فانوس برای روشن کردن محیط استفاده کنید ، اما مراقب باشید شما وقتی از فانوس استفاده می کنید آسیب پذیر تر خواهید بود . این بازی نمایانگر قدرت CryEngine است به طوری که یک بازی ساز مستقل با استفاده از CryEngine توانسته عنوانی با گرافیک بسیار زیبا پیاده سازی کند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

The Land of Pain - Screen

مشخصات بازیThe Land of Pain:

سبک بازی : ماجرایی ، ترسناکپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Alessandro Guzzoمنتشر کننده : Alessandro Guzzoنوع فایل : ISOلینک مرتبط : steam

The Land of Pain - CODEX + Update

Something strange appears in the woods. Rain pours, and darkness hangs in the air.
Life as you know it is about to change forever.

In this Lovecraftian horror adventure, you'll have to learn how to survive as you fend off a dark and disturbing evil. Explore a huge and terrifying world, flee from a unrelenting enemy, solve puzzles, and unravel the ancient mystery that's befallen this land.

لینک دانلود