تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Mimic نسخه PLAZA

انسان ها در مکانی به نام Proxima Centauri b ساکن شده اند ، یک جهان ویران شده در اطراف یک ستاره کم نور که تنها 4 سال از شکل گیریش می گذرد . The Mimic شکارچی بومی این دنیا است و تابحال کسی توانایی به دام انداختن او را نداشته است . در این بازی شما در قالب یکی از 10 خدمه باقی مانده سفینه فضایی به ایفای نقش می پردازید . The Mimic یک بازی معمایی منحصر بفرد است که هرلحظه تمامی حرکات شما تحت نظر موجودی عجیب و غریب قرار دارد و هیچ راه فراری جز روبرو شدن با او وجود ندارد .

سایر توضیحات : The Mimic یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Silhouette Wolf طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . سیستم های دفاعی ، شبکه های امنیتی و پایان های مرگبار که Mimic می تواند به وسیله آنها شما را به دام اندازد ، به راحتی می تواند منجر به مرگ شما شود . حل پازل های سخت و چالش برانگیز ، فرار تنها مسیر شما برای بقا ، مکانیک منحصر به فرد ، داستان منحصر به فرد در بخش مبارزات انتخاباتی ، کشف آنچه که برای خدمه رخ داده با استفاده از اسناد ، امکان بازی به صورت co-op ، بیش از 65 مرحله ، Time Trial mode برای تست مهارت های حل پازل و پشتیبانی از کنترلر ایکس باکس بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شوند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

The Mimic Center

مشخصات بازی The Mimic :

نام بازی : The Mimicپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Silhouette Wolfمنتشر کننده : Silhouette Wolfسبک بازی : اکشن و ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

The Mimic

لینک دانلود