دانلود بازی کامپیوتر The Monk and the Warrior The Heart of the King نسخه PLAZA

پس از آنکه پادشاه ، کشور را متحد کرد و ارتش اورک ها را در یک نبرد عادلانه شکست داد ، صلح پس از مدت ها برقرار شد . پادشاه صلح را برای مردمان کشورش به ارمغان آورد و ثروتی بی پایان بر او نازل شد . خداوند پادشاه را از تمامی مشکلات و بدی ها حفظ کند . Pierre Shuane شفا دهنده و اولیور آرایشگر مخفیانه غذای پادشاه را می خورند . آنچه در آخر هفته اتفاق افتاد ، چیزی فراتز از یک جادوگری است . مرگ ، تقریبا پادشاه را در آغوش گرفته است . پیر و الیویر غذای پادشاه را مزه می کنند و پس از مدتی به جرم کشتن پادشاه به زندان انداخته می شوند .

سایر توضیحات : The Monk and the Warrior The Heart of the Kingیکی از بازی های سبک اکشن ، ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Paper Pirates طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در حالی که پادشاه در آستانه زندگی و مرگ قرار دارد ، دشمنان آماده هستند تا شورش کنند . تاریکی راه خود را به این سرزمین پیدا کرده و از هرگوشه زمزمه غلبه تاریکی ، هیولاهای وحشتناک و شر بر روشنایی به گوش می رسد . دو مرد از سرزمین های دور به طور مخفیانه به قلعه فراخوانده می شوند . این افراد شجاع برای کمک به پادشاه فراخوانده شده اند ، کسانی که در میان مردمان ناشناخته اند و تعداد کمی از مردم در مورد آنها می دانند و کسانی که آنها را می شناسند ، با القاب Sir Monk و Sir Warrior صدایشان می زنند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

The Monk and the Warrior The Heart of the King Center

مشخصات بازی The Monk and the Warrior The Heart of the King :

نام بازی : The Monk and the Warrior The Heart of the Kingپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Paper Piratesمنتشر کننده : Paper Piratesسبک بازی : اکشن ، ماجرایی و نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

The Monk and the Warrior The Heart of the King

لینک دانلود