تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر The Seven Years War 1756-1763

بازی The Seven Years War 1756-1763 در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیوی Oliver Keppelmüller ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . گروه خود را در طول تاریخ جنگ جهانی اول رهبری کنید . به قسمت داستانی بازی با 5 ملیت مختلف رفته یا در جنگ های Realtime شرکت کنید . در کنار نابود ساختن دشمنان در میدان جنگ باید با انجام کارهای اقتصادی تجهیزات مردم و نیروهای خود را نیز فراهم سازید .

خلاصه بازی : در اواسط قرن 18 میلادی ارتشی قدرتمند از امپراتوری های اروپای شرقی جنگ جهانی اول را آغاز کردند که به جنگ های هفت ساله مشهور بود . در حالی که تلاش برای اتحاد بین کشورها بود در اروپا جنگ میان بریتانیای کبیر و فرانسه  بر سر استعمارات آمریکای شمالی به حساب می آمد . در بازی The Seven Years War 1756-1763 شما در قالب 20 ماموریت متنوع که هرکدام با هدفی خاص می باشند روایت داستانی را پیش می برید . شما می توانید کل اروپا و آمریکا را که شامل بیش از 110 شهر و 13 ملیت مختلف می باشد پوشش دهید . شهر ها را گسترش داده و از طریق آنها درآمد و منابع برای مردم خود جمع آوری کنید . همچنین می توانید بیش از 20 محصول مختلف را در بازارهای محلی و کشورهای خارجی ارسال کرده و سود خوبی به دست آورید . و در نهایت می توانید در نقش چهرهای مشهور در طول تاریخ قرار گرفته و آنگونه که می خواهید سرنوشت یک جنگ را رقم زنید .

مشخصات بازی :نام بازی : The Seven Years War 1756-1763نام بازی (فارسی) : جنگ هفت ساله 1756-1763پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Oliver Keppelmüllerمنتشر کننده : Oliver Keppelmüllerسبک بازی : استراتژیکنوع فایل : ISO
لینک دانلود