تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Silver Case نسخه CODEX

The Silver Case یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی های GRASSHOPPER MANUFACTURE INC و AGM PLAYISM طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی GRASSHOPPER MANUFACTURE INC برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . 1999 – بخش 24 . رشته قتل های زنجیره ای مرموز ، مردم شهر را به ستوه آورده است . کارآگاهان بخش 24 واحد رسیدگی به جنایات هولناک چشم خود را بر روی یک مرد بسته اند ، Kamui Uehara . قاتل زنجیره ای افسانه ای و قاتل تعدادی از مقامات دولتی در 20 سال قبل که حالا با نام Silver Case شناخته می شود . با این حال ، هیچ کس نمی داند Kamui چه چیز و چه کسی است . آیا او بازگشته است ؟ نام این قاتل زنجیره ای بدنام چیست ؟

سایر توضیحات : در این بازی شما در قالب یک عضو از واحد نیروهای ویژه شناخته شده با عنوان Republic از دیدگاه اول شخص به ایفای نقش می پردازید . برای ساخت این بازی از سبک ماجراجویی کلاسیک و تصاویر بصری رمان گونه الهام گرفته شده است . The Silver Case تجربه گیم پلی تازه و منحصر به فرد را از طریق روایت داستانی عمیق که حاوی پازل های مختلف و کشف حقیقت می باشد را ارائه می دهد .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر The Silver Case نسخه CODEX

 

مشخصات بازی The Silver Case :

نام بازی : The Silver Case پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : GRASSHOPPER MANUFACTURE INC. و AGM PLAYISM منتشر کننده : GRASSHOPPER MANUFACTURE INC سبک بازی : ماجرایی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .  

The Silver Case

لینک دانلود