تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Silver Case HD Remastered نسخه PLAZA

سال 1999 ، منطقه 24 توکیو . شهر توسط یک رشته از قتل های سریالی دچار آشوب و وحشت عمومی شده است . کارآگاهان بخش جرایم حوادث منطقه 24 به یک مظنون خاص به نام کامیو یاهارا که در قتل های سریالی افسانه ای و عامل تعدادی از ترورهای مقامات دولتی در 20 سال گذشته دست داشته ، مشکوک هستند . با این حال ، هیچ کس دقیقا نمی داند کامیو چه کسی است . آیا تمامی این اتفاقات توسط کامیو بوجود آمده است و او بازگشته ؟ مسبب چنین قتل های فجیعی چه کسی خواهد بود و سرنوشت او را به سمت کدام پرتگاه هدایت می کند ؟

سایر توضیحات : The Silver Case یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی GRASSHOPPER MANUFACTURE INC. و AGM PLAYISM طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی GRASSHOPPER MANUFACTURE INC. برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در این بازی شما کنترل شخصیتی را برعهده دارید که عضو واحد نیروهای ویژه به نام Republic می باشد . The Silver Case با الهام از ماجراجویی های کلاسیک و بازی های رمانتیک بصری و همچنین فیلم های پلیسی Neo-noir و Hardboiled ساخته شده و تجربه گیم پلی منحصر به فرد را به ارمغان می آورد . فراموش نکنید ، زمانی که به حقیقت پی می برید دیگر جانتان در امان نخواهد بود و زنده ماندن در این دنیای تاریک و خطرناک برای شما به مساله ای رنج آور بدل خواهد شد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

The.Silver.Case.HD.Remastered-screen

مشخصات بازی The Silver Case :

نام بازی : The Silver Caseپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : GRASSHOPPER MANUFACTURE INC. و AGM PLAYISMمنتشر کننده : GRASSHOPPER MANUFACTURE INC.سبک بازی : ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

The Silver Case HD Remastered

لینک دانلود