تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Sorceress نسخه PLAZA + آپدیت 2

به روز رسانی :

1396/05/23 آپدیت 2 نسخه PLAZA اضافه شد.

در سرزمین های پادشاهی , هر روز برتعداد نیروهای شیطانی افزوده می شود و روزانه مردمان بسیاری جان خود را از دست می دهند . هیولاها به طور ناگهانی پدیدار می شوند و هیچکس نمی داند قدرت این موجودات عجیب و غریب از کجا سرچشمه میگیرد و توسط چه کسی رهبری می شوند . در طول این سال ها , بهترین شوالیه های سرزمین پادشاهی به جنگ موجودات اهریمنی رفته اند اما هیچکدام از آنها زنده بازنگشته اند . بر تعداد قلعه های ویران افزوده می شود و هرکس تنها به فکر خود است و سعی دارد جانش را در این جهان پرهرج و مرج نجات دهد . تحمل چنین شرایطی برای مردمان آنچنان دشوار شده بود که دیگر توان ادامه این وضعیت را نداشتند . در میان انبوهی از ناامیدی ها که در صحبت هاو افکار شهروندان موج میزد , ناگهان دخترکی ظهور می کند , کسی که می تواند مسیر سرنوشت این مردمان را برای همیشه تغییر دهد .

سایر توضیحات : The Sorceress یکی از بازی های سبک اکشن , ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Karabas_Studio طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . ماموریت ها فراوانی پیش روی شما قرار گرفته است که هرکدام به نحوی توانایی های شما را به چالش می کشد . در صورتی که بتوانید ماموریت ها را با بالاترین امتیاز به پایان رسانید بازی این اجازه را به شما می دهد تا در قسمت فروشگاه به سلاح های متنوعی دسترسی داشته و برخی از مهارت هایتان را بهبود بخشید . در پایان هر مرحله هیولایی قدرتمند انتظار شما را می کشد , کاراکترهایی که نابود کردنشان کار آسانی نخواهد بود . بازی از گرافیک آنچنانی برخوردار نیست اما با وجود تعداد زیادی جلوه های ویژه و موسیقی متن فوق العاده , بازی توانسته است بسیاری از نقاط ضعف خود را پوشش دهد و به یکی بازی قابل قبول تبدیل شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر The Sorceress نسخه PLAZA

مشخصات بازی The Sorceress :

نام بازی : The Sorceressپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Karabas_Studioمنتشر کننده : Karabas_Studioسبک بازی : اکشن , ماجرایی و نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

The Sorceress

لینک دانلود