تبلیغات
تور

Thor-ads

تور باید در نبردی به سبک گلادیاتورها به جنگ دوست قدیمی خود یعنی هالک برود تا از وقوع پایان جهان جلوگیری کند

buttom

تبلیغات
بازی زولا

ZulaAds

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

ZulaCTA

دانلود بازی The St Christophers School Lockdown – PC تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/08/07 آپدیت v1.0.7 نسخه Battery اضافه شد.

The St Christopher’s School Lockdown یک ماجراجویی نقطه و کلیک ناخوشایندی است که در یک موسسه معتبر بریتانیایی روایت می شود . مدرسه سنت کریستوفر توسط دانشجویان خودش تصرف شده است . تقریبا دویست دانش آموز علیه مقررات مالی جدید دست به اعتراض زده اند و خود را در مدرسه محبوس کرده اند . فشار از سوی پلیس، حکومت و رسانه ها باعث شده تا شرایط از بد به بدتر تغییر کند . قسمت اول بازی ، شخصیتی به نام Kayleigh را دنبال می کند که یکی از دانش آموزان مدرسه می باشد و مانند سایر معترضین در مدرسه حضور دارد .

سایر توضیحات : The St Christophers School Lockdown یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Classroom Graffiti Productions طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Adventure Productions برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . با توجه به شرایط بحرانی که به مرور پیش می آید و اتفاقات مانند تهمت زدن پیش می آید ، او به زودی متوجه می شود که بهتر است هرچه زودتر از آن مکان خارج شود . بازی با الهام از حوادث سیاسی جاری و در حال جریان ، سبک هنری کتاب های کمیک ، ماموریت ها و دستاوردهای جانبی ، تقریبا هشت ساعت گیم پلی ، موسیقی متن گوشنواز ساخته شده توسط مارکوس زیورفور و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های منحصر بفرد این بازی بشمار می آیند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

The St Christophers School Lockdown center

مشخصات بازی The St Christophers School Lockdown :

نام بازی : The St Christophers School Lockdown

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : Classroom Graffiti Productions

منتشر کننده : Adventure Productions

سبک بازی : ماجرایی

امکان بازی به صورت آنلاین : ندارد

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : STEAM

The St Christophers School Lockdown

لینک دانلود