تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر The Tape نسخه Reloaded

The Tape یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط Kazakov Oleg طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . The Tape یکی از بازی های سبک اول شخص ترسناک است که تمامی سعی خود را برای به وجود آوردن جوی سنگین به کار برده است . در این بازی شما در نقش یک کارآگاه جوان به ایفای نقش می پردازید , کسی که بر روی پرونده ای مرموز کار می کند . دختر جوانی در حومه شهر ناپدید شده و دیگر خبری از او در دست نیست . با پیگیری سرنخ ها مقصد جدیدی برای شما تعریف می شود . عمارتی متروک و ترسناک در نگاه اول ترسی عمیق را در وجودتان به وجود می آورد . در طول بازی با دشمنان و موجودات وحشتناک بسیاری روبرو خواهید شد . آیا شما قادر به کشف اسرار این عمارت خواهید بود ؟ آیا می توانید دخترک را پیدا کنید ؟ پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

محیط بازی کامپیوتر The Tape

مشخصات بازی کامپیوتر The Tape :نام بازی : The Tapeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Kazakov Olegمنتشر کننده : Kazakov Olegسبک بازی : اکشنرده سنی : +12نوع فایل : ISOپیوند : Steam

The Tape For PC - RELOADED

The Tape is a first person horror game, with found footage stylization, slow pace and creepy atmosphere.
The game relies mostly on creating heavy atmosphere, instead of a cheap jump scares. Some of the scenes you are witnessing in this game are the most disturbing in horror game history.

لینک دانلود