دانلود بازی شبیه ساز شهرسازی The Universim v0.0.47.35953 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/11/26 نسخه The Universim v0.0.47.35953 - Portable اضافه شد.

The Universim

به شما این امکان را می دهد تا تمام ایده های خود را در یک جهان بسیار بزرگ پیاده سازی کنید و نتیجه کارهای خود را ببینید. در این بازی شما باید بسیار آینده نگر باشید چرا که نسب هایی که شما خلق می کنید تا سالهای بسیار طولانی تاثیرات مختلفی روی این دنیای خیالی و اجزای مختلف آن خواهند گذاشت و حتی کهکشان نیز از حرکت بال پروانه ای ممکن است تاثیر بگیرد! البته دنیای بازی The Universim یک دنیای ساکن نیست و همه چیز در آن حرکت دارند و رو به جلو در حال پیشروی هستند و زیبایی های خود را روز به روز بیشتر شکوفا می کنند. همچنین هیچ دنیایی با دنیای دیگر یکسان نخواهد بود و هر جایی مشکلات و مسائل خود را دارد. هوش مصنوعی بازی طوری طراحی شده است که کیفیت و گیم پلی بازی بسیار بالا باشد و لذت یک بازی شبیه ساز را به شما عرضه کند. 

 بازی The Universim

یک بازی بسیار بزرگ و وسیع در سبک شهر سازی است که شبیه سازی یک دنیا را برای شما مهیا می کند و شما به عنوان خدای این مجموعه باید تمام کارهای مورد نیاز را برای بهبود وضعیت آن انجام دهید. گرافیک این بازی طوری طراحی شده تا داینامیک و متحرک بودن بازی را به طور کامل نمایش دهد. این بازی توسط شرکت Crytivo Games برای پلتفرم های ویندوز، مک و لینوکس عرضه شده است.

نام: The Universim
حجم فایل: 1.73 گیگابایت
شرکت سازنده: Crytivo
تاریخ انتشار: 2017
ورژن: v0.0.47.35953
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز - شهر سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Crytivo
رمز فایل: www.download.ir

The Universim v0.0.47.35953 - Portable

WHAT WOULD YOU DO WITH THE POWER? Jump straight into managing your own planets as you guide a civilization through the ages. Become the ultimate empire in The Universim, a new breed of God Game in development by Crytivo. Want to participate in Closed Alpha and Beta Tests of The Universim? Subscribe to the Newsletter and we’ll let you know when the CBT begins! WANNA BE A GOD? Your time is coming. Guide a fledgling civilization through the obstacles of life. From humble beginnings, watch as they evolve and advance throughout the ages under your wing.

لینک دانلود