تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Vagrant

The Vagrant یکی از بازی های 2 بعدی اکشن بشمار می آید که در جهانی فانتزی به نام Mythrilia روایت می شود . جهانی که ماجراهای بسیاری را در خود جای داده و در ابتدا شما باید به ریشه های خود بازشته و سپس به اسرار تاریک این جهان پی ببرید . در این بازی شما در قالب شخصیتی ولگرد به نام Vivian به ایفای نقش می پردازید , کسی که به عنوان مزدور به سرزمین های مختلف سفر می کند . او دست نوشته هایی از پدرش به دستش رسیده و حالا سعی دارد با دنبال کردن سرنخ هایی که در آن نوشته ها یافته , بار دیگر خانواده اش رو دور هم جمع کند . اما مسیر ساده ای پیش رویتان نخواهد بود و برای رسیدن به هدفتان باید از میان جنگل های مرموز گرفته تا قلعه فراموش نشدنی عمیق و بقایای قبیله های باستانی , عبور کنید . پس از آنکه شما به تمامی سوالات در ذهنتان پاسخ دادید آیا می دانید چه چیزی منتظرتان خواهد بود ؟

سایر توضیحات : The Vagrant یکی از بازی های سبک اکشن , ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی O.T.K Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بیشترین تمرکز بازی بر روی گیم پلی و مبارزات میان شخصیت اصلی و دشمنان معطوف شده است . در صورتی که بتوانید سربلند از نبردها خارج شوید بازی این اجازه را به شما می دهد تا توانایی و مهارت های خود را بهبود بخشیده و یا برخی از مهارت های جدید را باز کنید . وجود بیش از 70 هیولای مرگبار , شخصیت های انیمیشنی که تماما با دست طراحی شده اند , مبارزات بی عیب و نقص , بیش از 6 محیط بازی , سلاح های مختلف ، زره و لوازم جانبی , امکان تکامل مهارت ها , وجود پایان های متعدد و غیر قابل پیش بینی , بیش از 10 چالش رئیس بزرگ , 4 سطح دشواری و پشتیبانی از کنترلر XboxONE تنها بخشی از ویژگی های منحصر بفرد بازی بشمار می آید .

مشخصات بازی The Vagrant :

نام بازی : The Vagrantپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : O.T.K Gamesمنتشر کننده : O.T.K Gamesسبک بازی : اکشن , ماجرایی و نقش آفرینینوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

The Vagrant

لینک دانلود