تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر The Way نسخه SiMPLEX

سفر به سیاره ای دیگر و کشف اسرارش به منظور پیدا کردن مکانی مناسب برای ادامه زندگی انسان های دیگر . تجربه یک ماجراجویی با الهام از بازی های کلاسیکی همانند  Heart of Darkness و Flashback . بازی The Way داستان یک عضو تیم تحقیقاتی فضایی را روایت می کند ، کسی که عزیزترین نزدیکانش را از دست داه اما هرگز نمی تواند با این موضوع کنار بیاید و حقیقت را بپذیرد . پیدا کردن نوشته ای باستانی در مورد زندگی ابدی در یکی از آخرین سفرهای او باعث می شود تا او بار دیگر به همان مکان بازگشته و به جستجوی معنای واقعی زندگی خود بپردازد .

سایر توضیحات : The Way یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Puzzling Dream طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی PlayWay S.A برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . او به زودی متوجه  خواهد شد که این سیاره اسرار و مشکلات خود را دارد که باید با آن روبرو شود تا بتواند آنچه را که به دنبالش است ، پیدا کند . روایت داستانی غافلگیرکننده و علمی-تخیلی ، وجود معماهای مختلف ، سیاره ای بیگانه و منحصر به فرد برای کشف ، الهام از شاهکارهای Éric Chahi و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شود .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

The Way Center

مشخصات بازی The Way :

نام بازی : The Wayپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Puzzling Dreamمنتشر کننده : PlayWay S.Aسبک بازی : اکشن و ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

The Way

لینک دانلود