دانلود بازی کامپیوتر The Wild Eternal نسخه PLAZA + آپدیت 1.1.1a

به روز رسانی :

1396/03/14 آپدیت 1.1.1a نسخه PLAZA اضافه شد.

اوایل سال 1600 است . شما در قالب پیرزنی به نام Ananta به ایفای نقش می پردازید , زنی رنج کشیده که برای یافتن صلحی پایدار به کوهستان های هیمالیا پناه آورده است . پس از یک زندگی پر سانحه و فرار از چرخه تلخ روزگار , ممکن است در نهایت این تلخی به شیرینی فراموش نشدنی بدل شود . همین چرخه به نظر ساده در نهایت شما را در سرزمین های سرسبز و بیابان های خالی از سکنه گرفتار می سازد . همانطور که شما سعی دارید تا از سرنوشت خود فرار کنید موجودی شبیه به روباه می تواند شما را برای رسیدن به ساحل آرامش راهنمایی کند .

سایر توضیحات : The Wild Eternal یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Ilsanjo طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . کاوش در بیابان های وسیع می تواند مرهمی بر زخم های گذذشته تان باشد و از حضور ابدی درد و رنج جلوگیری نماید . کاوش در دنیایی عرفانی و مرموز که در مه ای غلیط غرق شده است البته در برخی از مراحل مناظری چشم نواز وجود دارد که روح شما را نوازش می دهد . همانطور که در مه راه خود را گم کرده اید مراقب محیط پیرامون خود نیز باشد زیرا یکسری آیتم هایی باستانی وجود دارد که با پیدا کردنشان بازی این اجازه را به شما می دهد تا توانایی و مهارت های خود را بهبود بخشیده و یا آنها را ارتقا دهید . در کنار روایت جذاب داستان , تعامل با حیات وحش عجیب و غریب و  موجودات گاهی اوقات خطرناک یکی دیگر از نقاط قوت بازی بشمار می آید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر The Wild Eternal نسخه PLAZA

مشخصات بازی The Wild Eternal :

نام بازی : The Wild Eternalپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Ilsanjoمنتشر کننده : Ilsanjoسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

The Wild Eternal

لینک دانلود