تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر theHunter Call of the Wild ATV تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/07/18 نسخه کم حجم qoob اضافه شد.

کشیک بانان و حافظان محیط زیست همراه با محیط بانان محیط زیست به تازگی در یک کنفرانس گرد هم آمده اند تا درباره محیط زیست و حیات وحش به گفتگو و تبادل نظر بنشینند. همه به این مسئله واقف هستند که به تازگی شمار گردشگران مناطق شکاری افزایش چشمگیری داشته است. از این رو به دلیل درخواست های بسیار زیاد از طرف گردشگران برای دستیابی به نقاط بکر و دست نخورده این منطقه، تصمیم به این شد که از AVT ها تنها به شرط استفاده به عنوان وسیله نقلیه استفاده شود. از این رو شکارچیان و گردشگران می توانند از زیبایی های نهفته این منطقه نهایت استفاده را بکنند. در بازی theHunter Call of the Wild ATV SABER 4X4 شما می توانید از بیش از 3 نوع AVT مختلف برای گشت و گذار در این منطقه استفاده کنید و تجربه موتور سواری در طبیعت همراه با فراز و نشیب های آن را با یک گرافیک بسیار بالا و خوب تجربه کنید. همچنین می توانید انواع مختلفی از تجهیزات را در طبیعت همراه خود داشته باشید تا بتوانید کیفیت گیم پلی بیشتری را تجربه کنید.

سایر توضیحات: بازی theHunter Call of the Wild ATV SABER 4X4 یک پک الحاقی برای بازی بسیار جذاب theHunter Call of the Wild است که در آن شما به عنوان یک گردشگر و شکارچی می توانید به مناطق بکر و دست نخورده طبیعت سفر کنید و یک تجربه بسیار عالی را به یادگار داشته باشید. همچنین می توانید لحظات بسیار عالی و خوب خود را با دوستانتان در سراسر جهان به اشتراک بگذارید. بازی theHunter Call of the Wild ATV SABER 4X4 توسط شرکت Expansive Worlds برای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود theHunter Call of the Wild ATV SABER 4X4 جدید

 – نسخه qoob به ورژن v1.11 بروزرسانی شده است وشامل پک های الحاقی زیر است:

▪ theHunter: Call of the Wild — 7mm Empress Magnum ▪ theHunter: Call of the Wild — .44 Wild Cat Magnum ▪ theHunter: Call of the Wild — Gamekeeper 12G ▪ theHunter: Call of the Wild — Bearclaw Lite CB-60 ▪ theHunter: Call of the Wild — Facing the Wild #1 ▪ theHunter: Call of the Wild — Tents & Ground Blinds ▪ theHunter: Call of the Wild — ATV ▪ theHunter: Call of the Wild — Shooting Range ▪ theHunter: Call of the Wild — Backpacks

مشخصات بازی theHunter Call of the Wild ATV SABER 4X4 :

نام بازی : theHunter Call of the Wild ATV SABER 4X4

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : Expansive Worlds

منتشر کننده : Expansive Worlds

سبک بازی : شبیه ساز – ورزشی

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : Steam

شما از این پس می توانید بازی های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی درخواست دهید

theHunter Call of the Wild ATV

لینک دانلود