تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Third Front نسخه Unleashed

آیا شما همیشه می خواستید تاریخ را بازنویسی کنید ؟ آیا شما آماده هستید که نقش حاکم یک ملت و مسئولیت سرنوشت میلیونها نفر را بر عهده گیرید ؟ Third Front: WWII این فرصت را برای شما به ارمغان می آورد که به عنوان یک طراح نابغه و فرمانده ارشد یک ارتش بزرگ به آروزهای خود لباس واقعیت بپوشانید . متحدان به شما کمک خواهد کرد که دشمنانتان را شکست دهید و به اهداف خود برسید . وظیفه شما تنها به در اختیار گرفتن شهرها و مراقبت از سرزمین های تحت سلطه محدود نمی شود بلکه باید از سایر شهرها در برابر دشمن نیز دفاع کنید زیرا دشمن دائما سعی خواهد کرد تا سپر دفاعی شما را درهم بشکند . هرگز بر آنچه دست یافته اید ، فانع نشوید .

سایر توضیحات : Third Front یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی Hamsters Gaming طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است .پس از شکست کامل دشمن ، خود را به یک منطقه محدود نکنید . متحدان سابق خود را تحمل کنید و ثابت کنید که شما ارزش این را دارید که بر جهان حکومت کنید . از میان سه کشور اتحاد جماهیر شوروی ، آلمان و متفقین یکی را برگزیده و سرنوشت خود را رقم زنید .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Third Front :

نام بازی : Third Frontپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Hamsters Gamingمنتشر کننده : Hamsters Gamingسبک بازی : استراتژیکامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Third Front

لینک دانلود