تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Throne of Lies The Online Game of Deceit

Throne of Lies یکی از بازی های 3 بعدی آنلاین و مولتی پلیر بشمار می آید که برای ساخت آن از سیاست قرون وسطی و میزگردهای مافیایی الهام گرفته شده است . در این بازی 16 پلیر به طور همزمان می توانند با یکدیگر به رقابت بپردازند , به هر بازیکن این اجازه داده می شود تا یکی از کلاس ها و جناح های مورد نظر خود را برگیند . هیچکس نمی داند طرف مقابلش چه کسی است اما می دانیم که یک خائن در میان جمع حضور دارد که سعی می کند شما را به قتل رساند . هدف شما ساده است , کشف دوستانتان به دور از هیاهو . بیش از 100 توانایی , 35 کلاس , 4 جناح و ماموریت های شبانه و روزانه را در این بازی تجربه کنید .

سایر توضیحات : Throne of Lies The Online Game of Deceit یکی از بازی های سبک استراتژیک و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Dylan Hunt / Xblade طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Imperium42™ Game Studio برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی که در آن شوخ طبعی از توانایی مهم تر است . در طول شب , دشمنان در حال ریختن نقشه ای برای مرگتان می باشند از طرفی دیگر در طول روز انسان های شایسته سعی دارند سرنخی از خائن پیدا کنند . چه کسی می تواند به شما اعتماد کند ؟ زندگی و آینده شما به همین موضوع وابسته است . امکان تغییر جناح در طول بازی , استخدام مزدور , تبدیل شدن به شخصیتی تاریک همراه با توانایی های مختلف , نشان دادن بهترین عملکرد و در نهایت به چنگ آوردن تخت پادشاهی , امکان سفارشی سازی زره و سلاح ها و بسیای موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های منحصر بفرد بازی را شامل می شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Throne of Lies The Online Game of Deceit

مشخصات بازی Throne of Lies The Online Game of Deceit :

نام بازی : Throne of Lies The Online Game of Deceitپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Dylan Hunt / Xbladeمنتشر کننده : Imperium42™ Game Studioسبک بازی : استراتژیک و نقش آفرینینوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Throne of Lies The Online Game of Deceit

لینک دانلود