دانلود بازی کامپیوتر Tiny Rails v1.1.0 نسخه Early Access

به روز رسانی :

1396/07/07 نسخه جدید اضافه شد.

پدر بزرگ شما بازنشسته شده و کمپانی قطار خود را به دست شما سپرده است . در ابتدا یک موتور لوکوموتیو در اختیارتان قرار دارد اما این یک لوکوموتیو ساده نخواهد بود بلکه شاهکاری چند منظوره است که تنها با کمک شما می تواند به یک ابر ماشین تبدیل شود . در صورتی که بتوانید عملکرد مناسبی در طول بازی از خود نشان دهید بازی این اجازه را به شما می دهد تا قطار خود را ارتقا و سفارشی سازی نمایید همچنین ایستگاه های جدیدی باز خواهد شد و این امکان فراهم می شود تا شما حیطه کاری خود را افزایش داده و یک تجارت جهانی پر سود را آغاز نمایید .

سایر توضیحات : Tiny Rails یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که توسط کمپانی Tiny Titan Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . مدتی بعد به یک سرمایه گذار ریلی بدل خواهید شد و با خیال آسوده به تماشای سفرهای ریلی شبانه روزی کمپانی خود که از میان محیط های منحصر به فرد با تغییرات آب و هوایی مختلف گذر می کنند ، خواهید نشست . تمامی قطارهای شما حتی در زمانی که بازی نمی کنید ، پیشرفت خواهند کرد . گرافیکی پیکسلی ، نقش فعال یا غیر فعال ، موسیقی آرامش بخش ، سفر در جهان و کشف انواع محیط و آب و هوا ، تجهیز قطار با اضافه کردن سالن غذاخوری و ایجاد محیط های سرگرم کننده برای افزایش تعداد مسافران و در نهایت گسترش کسب و کار تنها بخشی از ویژگی های منحصر بفرد بازی بشمار می آیند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Tiny Rails

مشخصات بازی Tiny Rails :

نام بازی : Tiny Railsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Tiny Titan Studiosمنتشر کننده : Tiny Titan Studiosسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Tiny Rails

لینک دانلود