تبلیغات
آبشار جاذبه

Abshar-Jazebe

اگر هوس دیدن شگفتی‌ها به سرتان زده و دلتان برای حال و هوای کودکی تنگ شده به شهر دورافتاده آبشار جاذبه سفر کنید. اگر دلتان برای تماشای یک انیمیشن فوق‌العاده که تمام وجودتان را زیر و زبر می‌کند لُک زده به آبشار جاذبه سفر کنید.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
نگار

Negar-ads

گاهی پشت ساده‌ترین اتفاقات هم حقایق پیچیده‌ای پنهانست. با این اوصاف چرا باید یک خودکشی مشکوک را چشم‌بسته باور کرد؟ رمزگشایی از معمای مرگ پدر نگار در فیلم نگار به کارگردانی رامبد جوان.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود بازی کامپیوتر TITAN SLAYER VR

شما با حملات مختلفی از طرف موجوداتی غول پیکر روبرو خواهید شد . حالا شما هستید و مهارت هایتان , هیچکس برای نجات شما هیچ اقدامی نخواهد کرد . تمامی دشمنان را از بین می برید و یا با شکست برای همیشه از یادها خواهید رفت . سرنوشت نبردهایی که در آن شرکت می کنید تماما به شما و نحوه بکارگیری استراتژی هایتان وابسته است. دشمنان از سلاح های مختلفی استفاده می کنند اما دست شما هم آنچنان بسته نبوده و بازی این اجازه را به شما می دهد تا از تجهیزات مختلف و پیشرفته ای استفاده نمایید . گاهی تغییر به موقع سلاح می تواند کار دشمنان را یکسره کند .

سایر توضیحات : TITAN SLAYER یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی COLOPL, Inc. طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در مبارزات , بازی تک تک ضربات و عملکرد شما را زیر نظر دارد و در صورتی که بتوانید بهترین تصمیمات را در لحظات حساس بازی اتخاذ نمایید , امتیازات بیشتری نصیبتان خواهد شد . بازی این امکان را فراهم کرده است تا با سایر پلیرها در سرتاسر جهان به رقابت پرداخته و با کسب بیشترین امتیاز در جدول جهانی نام خود را مطرح سازید . کلید پیروزی , انتخاب سلاح و استراتژی مناسب می باشد . از حمله دشمنان هیچ هراسی به دل راه ندهید , نابودی دشمنان زیباتر از آن چیزیست که فکرش را می کنید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر TITAN SLAYER VR

مشخصات بازی TITAN SLAYER :

نام بازی : TITAN SLAYER

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : COLOPL, Inc.

منتشر کننده : COLOPL, Inc.

سبک بازی : اکشن

نوع فایل : RAR

لینک مرتبط : STEAM

TITAN SLAYER

لینک دانلود