تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر TITAN SLAYER VR

شما با حملات مختلفی از طرف موجوداتی غول پیکر روبرو خواهید شد . حالا شما هستید و مهارت هایتان , هیچکس برای نجات شما هیچ اقدامی نخواهد کرد . تمامی دشمنان را از بین می برید و یا با شکست برای همیشه از یادها خواهید رفت . سرنوشت نبردهایی که در آن شرکت می کنید تماما به شما و نحوه بکارگیری استراتژی هایتان وابسته است. دشمنان از سلاح های مختلفی استفاده می کنند اما دست شما هم آنچنان بسته نبوده و بازی این اجازه را به شما می دهد تا از تجهیزات مختلف و پیشرفته ای استفاده نمایید . گاهی تغییر به موقع سلاح می تواند کار دشمنان را یکسره کند .

سایر توضیحات : TITAN SLAYER یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی COLOPL, Inc. طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در مبارزات , بازی تک تک ضربات و عملکرد شما را زیر نظر دارد و در صورتی که بتوانید بهترین تصمیمات را در لحظات حساس بازی اتخاذ نمایید , امتیازات بیشتری نصیبتان خواهد شد . بازی این امکان را فراهم کرده است تا با سایر پلیرها در سرتاسر جهان به رقابت پرداخته و با کسب بیشترین امتیاز در جدول جهانی نام خود را مطرح سازید . کلید پیروزی , انتخاب سلاح و استراتژی مناسب می باشد . از حمله دشمنان هیچ هراسی به دل راه ندهید , نابودی دشمنان زیباتر از آن چیزیست که فکرش را می کنید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر TITAN SLAYER VR

مشخصات بازی TITAN SLAYER :

نام بازی : TITAN SLAYERپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : COLOPL, Inc.منتشر کننده : COLOPL, Inc.سبک بازی : اکشننوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

TITAN SLAYER

لینک دانلود