تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Total War ATTILA Empires of Sand Culture

بازی Total War ATTILA در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیوی Creative Assembly ساخته شده و استودیوی SEGA این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . در یک محیط قحطی زده که بیماری و جنگ در آن حرف اول را می زند قدرت جدیدی از سمت شرق در حال برخیزیدن می باشد که میلیون ها سواره پشت سر او در حرکت بوده و در حال لشگرکشی به رم می باشد . بازی توتال وار آتیلا در زمان 395 قبل میلاد مسیح می باشد زمانی که آشفتگی های آخر الزمانی باعث به وجود آمدن قرون تاریکی شده بود . بسته ی الحاقی Total War ATTILA Empires of Sand Culture سه جناح جدید را برای شما باز می کند و ویزگی های مذهبی زیادی را به نسخه ی اصلی آتیلا اضافه می کند . سه نژاد Aksum , Himyar و Tanukhids قابل استفاده در مودهای تک نفره و چند نفره بوده و در جنگ های سفارشی شده نیز می توان از انها استفاده کرد . گروه جدید قلمروی فرمانروایی بیابان را تشکیل دادند مکانسیم های جدیدی به بخش گیم پلی اضافه شده است که شامل رویدادها و بهبود ویژگی های مذهبی نیروهای مختلف می باشد .

ویژگی های Total War ATTILA Empires of Sand Culture :

–    New Factions; Aksum, Himyar and Tanukhids with new unique units. –    New Campaign mechanics. –    New Horde mechanics. –    New Religion features.

* این نسخه به صورت Standalone بوده و نیازی به نسخه ی اصلی بازی نمی باشد *

مشخصات بازی :

نام بازی : Total War ATTILA Empires of Sand Cultureنام بازی (فارسی) : توتال وار آتیلا امپراطور بیابانپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Creative Assemblyمنتشر کننده : SEGAسبک بازی :استراتژیک

نوع فایل : ISO

لینک دانلود