تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Total War ATTILA The Last Roman

به روز رسانی :

1394/04/07 DLC ها به صورت جداگانه اضافه شد

بازی کامپیوتر Total War ATTILA The Last Roman یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط Creative Assembly طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی SEGA برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . سال 533 میلادی است و امپراتوری روم غربی از روی زمین محو شده است . با این حال , امپراتوری روم شرقی همچنان توانسته سنگر و استحکامات خود را حفظ نموده و مردم در آنجا زندگی خود را می گذرانند . امپراتور ژوستین یک ناامیدی در وجود خود احساس می کند , سرمایه گذاری بلند پروازانه و خطرناک برای به دست آوردن روم غربی و  بازیابی آنچه که حق خود می داند ممکن است در پایان به ضررش تمام شود . پادشاهی بربرها , حکومتی بزرگ را در مدیترانه تاسیس کرده و تمامی آن منطقه را به زیر سلطه خود درآورده است . تنها یک مرد می تواند پای به این سفر خطرناک گذاشته و جان سالم به در برد . محافظ سابق پدرش , قهرمان نبرد دارا و کسی که توانست شورشیان نیکا را سرکوب کند . Belisarius آخرین امید رومیان برای نجات امپراطوری روم است .

نسخه ای که به تازگی منتشر شده است درواقع بسته الحاقی است برای بازی اصلی Total War ATTILA که به تازگی منتشر شده و داستان جدید , ماموریت بر اساس تجربه جدید ، نقشه های بسیار دقیق در مبارزات انتخاباتی در سرتاسر مدیترانه را روایت می کند . در این بازی شما باید کنترل یک ارتش را در دست گرفته و با استفاده از توانایی های خود , سرزمین های از دست رفته روم را از چنگال وحشی ها خارج کنید . در طول این مسیر افراد بسیاری قصد دارند شما را از مسیرتان منحرف کنند پس بسیار مراقب باشید . ممکن است در پایان بازی بخواهید خود در امپراطوری روم غربی حکمرانی کرده و آن را به شکوه گذشته بازگردانید . نقشه کمپین The Last Roman بسیار نگاه دقیقی به غرب اروپا در سال 533 میلادی داشته است به طوری که  35 استان و بیش از 100 مناطقه از جمله ایتالیا ، آفریقای شمالی ، اسپانیا و فرانسه را شامل می شود . در این نسخه , پنج جناح مختلف از جمله Ostrogoths , Vandals , Franks و the Visigoths وجود دارند که هرکدام دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند . در این نسخه فناوری های جدید و نحوه ساختمان سازی تغییر کرده است . جالب است بدانید بازی برای فناوری های جدید و ساختمان سازی دارای درختی است که 20 فناوری جدید را شامل می شود که هر جناح درخت مخصوص به خود را داشته و سبک های معماری هر جناح با یکدیگر متفاوت است . در این بسته ویژگی های منحصر به فردی برای هر جناح وجود دارد که در ادامه می توانید مشاهده کنید . پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 

* نسخه RELOADED به تنهایی قابل اجرا بوده و نیازی به نسخه اصلی بازی Total War ATTILA نیست *

* DLC ها به صورت جداگانه ( نسخه KaOs ) برای نسخه CPY منتشر شد *

 

The Roman Expedition –    Bucellarii (Guard Cavalry) –    Foederati (Sword Infantry) –    Skutatoi (Sword Infantry) –    Antesignani (Sword Infantry) –    Limitanei (Spear Infantry) –    Skutatoi Spears    (Spear Infantry) –    Skutatoi Axemen (Axe Infantry) –    Bucellarii Guard Axemen (Axe Infantry) –    Cataphracti (Shock Cavalry) –    Clibanarii (Shock Cavalry) –    Bucellarii (Shock Cavalry) –    Foederati Cavalry (Melee Cavalry) –    Foederati Horse Archers (Missile Cavalry) –    Hippo Toxotai (Missile Cavalry)

Vandals –    Vandal Horsemen (Melee Cavalry) –    Noble Vandal Cavalry (Melee Cavalry) –    Vandali Comitatus (Shock Cavalry) –    Moorish Levy (Spear Infantry) –    Noble Vandal Swordsmen (Melee Infantry)

Ostrogoths –    Sagittarii (Missile Infantry) –    Elite Sagittarii (Missile Infantry) –    Ballistarii (Missile Infantry) –    Iuvenes (Melee infantry) –    Milites    (Sword Infantry) –    Spear Milites (Spear Infantry) –    Milites Comitatenses (Sword Infantry) –    Spear Milities Comitatenses (Spear Infantry) –    Veterans (Sword Infantry) –    Spear Veterans    (Spear Infantry) –    Domestici (Elite Infantry) –    Scholae (Elite Cavalry) –    Comes (Generals Unit) –    Javelinmen (Basic Skirmishers) –    Noble Javelinmen (Elite Skirmishers)

 مشخصات بازی Total War ATTILA The Last Roman :نام بازی : Total War ATTILA The Last Romanنام بازی (فارسی) : جنگ تمام عیار آتیلا آخرین رومیپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Creative Assemblyمنتشر کننده : SEGAسبک بازی : استراتژیکنوع فایل : ISO
لینک دانلود