تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Total War Rome II Rise of the Republic تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/06/14 آپدیت جدید اضافه شد.

سال 399 قبل از میلاد است و رم خود را برای برپایی حکومتی باشکوه آماده می کند . این موضوع همانند حرکت بر روی لبه تیغ است و یک اشتباه می تواند آخرین اشتباه باشد . قبیله Senones Gallic به رهبری ارشد Brennus، به تازگی در شرق ایتالیا مستقر شده است ، قبیله ای بلند پرواز و درنده اما آنها از یک جمهوری نوپای به شمار می آیند . دیونیزوس مستبد ، قوانین سیارکوس را با مشت آهنین پاسخ می دهد . او رهبری جنگ دربرابر Carthage را برعهده دارد . در پس دست های هدایتگر افسانه ای چرچای بزرگ ، تاراس در جنوب ایتالیا در حال ظهور شکوه و قدرت است . ظهور ناگهانی روم باعث نگرانی می شود ، مطمئن باشید . اما شاید یک مداخله ارزشمند باشد ؟ در همین حال ، مارکوس فاریوس کامیلوس عنوان و قدرت دیکتاتور را تصاحب کرده است . چشم انداز او برای رم بزرگتر از تصوراتش است، اما آیا می تواند ایده های همسایگان جمهوری خواه خود را زنده کند ؟ تقاطع در تاریخ ، زمان تهدید و فرصت فرارسیده است ، زمانی برای ظهور جمهوری .

سایر توضیحات : Total War Rome II Rise of the Republic یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی Creative Assembly طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی SEGA برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Rise of the Republic جدیدترین بسته الحاقی برای Total War: ROME II بشمار می آید که اتفاقات پیرامون رم در قرن چهارم قبل از میلاد را به تصویر می کشد . مبارزات انتخاباتی در سراسر نقشه دقیق ایتالیا از جمله سیسیل ، ساردینیا ، کورسیا و کارتاژ می باشد و رویدادهای پر سر و صدا را نشان می دهد که در نهایت سرنوشت تاریخ دومین تاسیس رم را تعیین می کند .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*Rise of the Republic نسخه مستقل بوده و تمامی محتواهای منتشر شده قبلی را شامل می شود*

مشخصات بازی Total War Rome II Rise of the Republic :

نام بازی : Total War Rome II Rise of the Republicپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Creative Assemblyمنتشر کننده : SEGAسبک بازی : استراتژیکامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Total War Rome II Rise of the Republic

لینک دانلود