تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر The Troma Project

بازی The Troma Project در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیوی مستقل Nekrosoft ساخته شده و استودیوی TopWare Interactive این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . The Troma Project یک بازی Turn Based می باشد که شما را در دنیای Troma قرار می دهد . موارد مختلفی را که در بازی می بینید زیاد جدی نگرید . این بازی 15 سال در مرحله انتشار بود و سرانجام در جریان هالووین 2015 منتشر گردید .

خلاصه بازی : شما در بازی The Troma Project در نقش گروهبان Kabukiman می باشید که در کنار همکار خود از اداره ی N.Y.P.D می توانید هرچیزی که در مسیر شما قرار می گیرد را نابود سازید . در ابتدای هر ماموریت Lloyd Kaufman شما را هدایت می کند که چگونه آن مرحله را پشت سر بگذارید . در این بازی قهرمانان زیادی وجود دارد و همچنین هفت مرحله ی بسیار جذاب وجود دارد که سرشار از سرگرمی های مختلف می باشد . محیط های بازی بسیار گسترده می باشد و ماجراجویی طولانی شما در Tromaville , Arabia , Motumbuland و بسیاری مکان های عجیب دیگر در جریان می باشد . اسلحه های مختلف در بازی وجود داشته و استفاده از هرکدام از انها لذت خاص خود را دارد در نهایت دقت داشته باشید که هیچ لحظه ای از این بازی جذاب را جدی نگیرید .

مشخصات بازی :نام بازی : The Troma Projectنام بازی (فارسی) : پروژه تروماپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Nekrosoftمنتشر کننده : TopWare Interactiveسبک بازی : استراتژیکنوع فایل : ISO
لینک دانلود