تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Tropical Escape نسخه CODEX

تجربه ای شبیه به بودن در یک جزیره متروکه ، تنها تصمیمات شما می تواند زندگیتان را حفظ کند . در کشف جزایر گرمسیری تلاش کنید ، بازماندگان بیشتری را پیدا کنید و همیشه برای نجات توسط کشتی یا هواپیما آماده باشید . اگر می خواهید فردا را ببینید ، شما برای ادامه زندگی نیاز دارید که سبزیجات کشت کنید ، حیوانات را با دام شکار کنید ، میوه ها را جمع آوری کنید و از حیوانات خطرناک و گیاهان سمی دور بمانید . هدف اصلی شما این است که از جزایر زیبای اما مرگبار فرار کنید و موقعیت هایی برای انتخاب پیش رویتان قرار می گیرد که باید بین بد و بدتر یکی را برگزینید زیرا یک اشتباه می تواند به زندگی شما پایان دهد .

سایر توضیحات : Tropical Escape یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی های Stefan Stankovic و Nikola Lackovic طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در حالی که شما در این مجمع الجزایر به دام افتاده اید ، شما می توانید جنگل های بارانی ، صخره های مرجانی ، آبشارها ، حیوانات عجیب و غریب و بسیاری موارد دیگر را کشف کنید . نقشه جهان باز ، سیستم ساخت سلاح و تجهیزات مختلف ، چرخه شبانه روز و آب و هوا پویا ، سیستم گرسنگی و تشنگی با مسمومیت غذایی و کم آبی بدن ، دارای دو انتها ، مأموریت هایی با پایان ، وجود شخصیت های مختلف و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های بای بشمار می آید .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Tropical Escape Center

مشخصات بازی Tropical Escape :

نام بازی : Tropical Escapeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Stefan Stankovic و Nikola Lackovicمنتشر کننده : Stefan Stankovic و Nikola Lackovicسبک بازی : اکشن و ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Tropical Escape

لینک دانلود