تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی استراتژیک Tropico 6 Lobbyistico نسخه CODEX

به روز رسانی :

1399/04/17 نسخه Tropico 6 Lobbyistico - CODEX اضافه شد .

Tropico 6 Lobbyistico

باری دیگر به شما اجازه می دهد راه خود را انتخاب کنید، به عنوان دیکتاتوری ترسناک یا سیاستمداری صلح دوست در جزیره ی Tropico خودتان را نشان دهید و جمهوری موزی خود را همانگونه که دوست دارید در طول چهار دوره ی تاریخی متفاوت شکل دهید . برای اولین بار در مجمع الجزایر بزرگ بازی کنید، چندین جزیره را مدیریت کنید و در چالش های متفاوت شرکت کنید .مامورین خود را برای غارت در جزایر غریبه بفرستید تا عجایب دنیا و مجسمه های تاریخی را بدزندند و به کلکسیون شما اضافه کنند . پل بسازید ، تونل حفر کنید ، مردم و توریست ها را در تاکسی ها ، اتوبوس ها  و اتومبیل های کابلی هوایی حمل و نقل دهید .جایگاه خود را خصوصی سازی کنید و از میان محتوای اضافه انتخاب کنید . Tropico از یک سیستم تحقیقاتی تجدید نظر شده استفاده می کند که تمرکزی بر روی جنبه های سیاسی دیکتاتور یا صلح دوست بودن دارد .سخنرانی های انتخاباتی برگشته اند ! قول های سر خرمنی بدهید که نمی توانید آن ها را اجرایی کنید این بازی به شما قدرت انتخاب می دهد . بازی Tropico 6 Lobbyistico یک بازیِ شهر سازی و شبیه سازی که به استراتژی های شهر سازی و سیاسی می پردازد ، در دوران آشفتگی سیاسی و نا آرامی اجتماعی ، مردم به دنبال رهبران رویایی هستند تا آن ها را برای رسیدن به سرنوشت کشورشان با آینده نگری و خلاقیت هدایت کنند .باری دیگر خودتان را به عنوان یک سیاستمدار صلح دوست یا دیکتاتوری ترسناک نشان دهید ! این یک ازادی است که بازی به شما می دهد تا سرنوشت جزیره ی Tropico و جمهوری موز (طنز در متن منتشر شده توسط سازنده ی بازی برای نشان دادن اینکه بازی جهت گیری سیاسی نسبت به دنیای واقعی ندارد) راتعیین کنید . با چالش های جدید در سطح بین المللی روبرو شوید در حالی که همیشه نیاز های مردمتان را در نظر می گیرید .برای اولین بار  می توانید سطح بازی خود را به مجمع الجزایر گسترش دهید و از بازی لذت ببرید . گرافیک بسیار زیبا در بخش تک نفره افلاین یا چند نفره ی آنلاین تجربه ای است که شما به عنوان رهبر Tropico در این بازی خواهید داشت، تنها کسانی پیروز میدان خواهند بود که آینده نگر باشند و با خلاقیت تصمیم گیری کنند . 
نام: Tropico 6
شرکت سازنده: Limbic Entertainment
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: CODEX
آپدیت: Lobbyistico
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شهر سازی ، شبیه سازی ، استراتژیک
منتشر کننده: Kalypso Media
رمز فایل: www.download.ir

Tropico 6 Lobbyistico - CODEX

Play on large archipelagos for the first time in the series. Manage multiple islands at the same time and adapt to various new challenges.
Send your agents on raids to foreign lands to steal world wonders and monuments, to add them to your collection.
Build bridges, construct tunnels and transport your citizens and tourists in taxis, buses and aerial cable cars. Tropico 6 offers completely new transportation and infrastructure possibilities.
Customize the looks of your palace at will and choose from various extras.
Tropico 6 features a revised research system focusing on the political aspects of being the world’s greatest dictator.
Election speeches are back! Address the people and make promises that you can’t possibly keep.
Online multiplayer for up to 4 players.

لینک دانلود