تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Try Hard Parking نسخه HI2U

به خشن ترین و سخت ترین پارکینگ بازی های ویدئویی خوش آمدید . تنها شما هستید که می تواند سرنوشتش را رقم زند پس تمامی تلاش خود را بکار گیرید و از مهارت های خود نهایت بهره را ببرید . در این بازی شما به عنوان یک راننده حرفه ای به ایفای نقش می پردازید , کسی که سعی دارد با استفاده از وسیله نقلیه منحصر به فرد موانع را پشت سرگذاشته و در کمترین زمان ممکن به خط پایان برسد و بیشترین امتیاز را نصیب خود کند . این یک بازی معمولی نیست .

سایر توضیحات : Try Hard Parking یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که توسط کمپانی gearspecs طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . این روزها بازی های زیادی در ژانر ورزشی و مسابقات رانندگی منتشر می شوند اما این بازی با تمامی آنها فرق دارد و بیشترین تمرکز خود را بر روی مهارت و توانایی های پلیر معطوف کرده است . بازی از 10 مرحله مختلف و وسایل نقلیه دهه 80 تشکیل شده که هرکدام دارای سطوح دشواری مربوط به خود می باشند . بازی در نگاه اول ممکن است ساده به نظر رسد اما هرچه پیش می روید و ساعات بیشتری را با این بازی می گذرانید متوجه خواهید شد که علاوه بر سرگرم کننده بودنش , دارای سختی های بسیاری بوده و همین مسئله ممکن است در برخی از مقاطع زمانی خون شما را به جوش آورد و عصبانیتتان فوران کند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Try Hard Parking نسخه HI2U

مشخصات بازی Try Hard Parking :

نام بازی : Try Hard Parkingپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : gearspecsمنتشر کننده : gearspecsسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM 

Try Hard Parking

لینک دانلود