دانلود بازی کامپیوتر TY the Tasmanian Tiger تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/06/25 آپدیت v1.19 نسخه CODEX اضافه شد.

با وارد شدن کنسول های بازی های رایانه ای به نسل هشتم خود بازار ریمستر کردن بازی ها و منتشر کردنشان با گرافیک بالاتر به شدت بالا گرفت ، به طوری که هر ماه شاهد انتشار چندین عنوان مختلف از مجموعه های کلاسیک با گرافیک های آپدیت شده و گاهاه موارد اضافه می باشیم . بازی هایی نظیر Call of duty Modern Warfare و Elder Scroll v : Skyrim از همین عناوین می باشند که در ماه های اخیر روانه بازار شده اند . در همین راستا استودیوهای مختلف از سرتاسر جهان شروع به ریمستر کردن بازی های محبوب و پرفروش خود کرده اند . بازی رایانه ای TY the Tasmanian Tiger از همین عناوین می باشد که در ابتدا برای کنسول پلی استیشن 2 و در سال 2002 منتشر شد . این بازی در زمان انتشار خود با موفقیت های بسیاری روبرو شد و همچنین توانست برنده چندین جایزه بهترین بازی سال نیز بشود .

سایر توضیحات : در سال 2014 استودیوی بازی سازی Krome Studios سازنده اصلی بازی در سال 2002 اعلام کرد که قصد بازسازی این عنوان خاطره انگیز و منتشر کردن آن برای کنسول های نسل هشتم و همچنین رایانه های شخصی دارد . بازی رایانه ای TY the Tasmanian Tiger یک بازی سه بعدی پلتفرمر می باشد که در استرالیا در جریان می باشد . این بازی در رابطه با یک ببر استرالیایی می باشد که وارد سفریبرای نجات خانواده اش می شود . این بازی با استفاده از المان های روز بازی های پلتفرمر و همچنین پازل های جذاب و تا حدودی پیچیده یکی از انتخاب های اصلی برای طرفداران بازی های پلتفرمر و همچنین کودکان می باشد . بازی رایانه ای TY the Tasmanian Tiger در تاریخ 12 دسامبر 2016 منتشر شده و موفق به کسب نمره 99% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر TY the Tasmanian Tiger

مشخصات بازی TY the Tasmanian Tiger :

نام بازی : TY the Tasmanian Tiger پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Krome Studios منتشر کننده : Krome Studios سبک بازی : پلتفرمر – ماجراجویی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam

TY the Tasmanian Tiger

لینک دانلود