تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر UltraGoodness

UltraGoodness یکی از بازی های اکشن و خونین بشمار می آید که مبارزه میان خیر و شر را در جهان روایت می کند . جهانی که در آن نیروی تاریکی , تمامی موجودات را به هیولاهایی بی رحم بدل می کند . دشمنان خود را تکه تکه کنید , اقیانوس را با خون دشمنانتان قرمز کنید و از اجسادشان کوه بسارید . به هیچ موجود زنده ای رحم نکنید و کوچکترین و ضعیف ترین حیوانات را نیز نابود سازید . برای مبارزه با شرارت , همیشه روش هایی وجود دارد که باید از آنها آگاهی داشته باشید و با توجه به استراتژی دشمنان , بهترین روش را برگزینید . نشان دهید چه توانایی هایی در شما نهفته است . خشم خود را بروز داده و از هیچکس و هیچ چیزی ترسی نداشته باشید . اما به یاد داشته باشید , تمامی اینها در کلمه ای به نام خوبی خلاصه می شود .

سایر توضیحات : UltraGoodness یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Rasul Mono طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . گیم پلی سریع , وجود شخصیت های مختلف با توانایی های مخصوص به خود , امکان دسترسی به کاراکترهای جدید , وجود اسلحه و جادوهای قدرتمند , حضور ارتشی عظیم برعلیه شما , تله های مرگبار ، شیاطین حریص و کارفرمایان برای به چالش کشیدن مهارت های شما , مسدود کردن مسیر دشمنان با استفاده از قدرت یو پی اس و بسیای موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های منحصر بفرد بازی را شامل می شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر UltraGoodness

مشخصات بازی UltraGoodness :

نام بازی : UltraGoodnessپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Rasul Monoمنتشر کننده : Rasul Monoسبک بازی : اکشننوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

UltraGoodness

لینک دانلود