دانلود بازی Universe Sandbox 2 – v22.2

به روز رسانی :

1398/01/31 نسخه v22.2 اضافه شد .

بازی Universe Sandbox 2 در سبک شبیه ساز می باشد که توسط استودیو مستقل Giant Army ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی Universe Sandbox 2 یک شبیه ساز مبتنی بر فیزیک بوده که در آن قادر خواهید بود تا کهکشان خود را ساخته , آن را تخریب کنید و یا اینکه با آن در تعامل باشید . تمام المنت ها نظیر جاذبه , آب و هوا , برخورد و فعل و انفعالات به زیبایی رعایت شده و وجه زیبایی را در سیاره رقم زده است . بازی Universe Sandbox 2 پس از مدت ها در انتظار نگه داشتن هوادارن یک نسخه در خور Universe Sandbox را به انتشار رسانده است . تمام مکانیسم های یک شبیه سازی واقعی در زمینه ی جاذبه و علم فیزیک را به راحتی می توانید در این بازی مشاهده کنید . تمام چهار فصل را می توانید در بازی Universe Sandbox 2 شاهد بود از برفی که در زمستان چهره ی زمین را تغییر می دهد تا دشت ها و کوهستان ها که چهره ی زیبایی در بهار به خود می گیرند . شما می توانید با استفاده از سیستم مواد سیاره های گوناگون و متفاوتی را به وسیله ی Hydrogen , Iron , Rock و Water خلق کنید . این بازی شبیه ساز برای کسانی که به علوم فیزیک از جمله علم جاذبه علاقه ی بسیار دارند توصیه می شود .

* این بازی فقط روی ویندوز های 64 بیت اجرا می شود *

Universe Sandbox 2 - screen

 

مشخصات بازی :

نام بازی : Universe Sandbox 2

نام بازی (فارسی) : شبیه ساز جهان هستی 2

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2015

شرکت سازنده : Giant Army

منتشر کننده : Giant Army

سبک بازی : شبیه ساز

لینک مرتبط : Steam

Universe Sandbox 2 - v22.2

Universe Sandbox ² is a physics-based space simulator that allows you to create, destroy, and interact on an unimaginable scale.
It merges real-time gravity, climate, collision, and material interactions to reveal the beauty of our universe and the fragility of our planet.
Universe Sandbox ² includes the desktop version and a VR mode with support for the HTC Vive, Oculus Rift+Touch, and Windows Mixed Reality.

لینک دانلود