دانلود بازی Universe Sandbox 2 v26.3.1 نسخه GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/20 نسخه Universe Sandbox 2 v26.3.1 - GOG اضافه شد.

Universe Sandbox

در سبک شبیه ساز می باشد که توسط استودیو Giant Army ساخته شده است . بازی Universe Sandbox یک شبیه ساز مبتنی بر فیزیک بوده که در آن قادر خواهید بود تا کهکشان خود را ساخته , آن را تخریب کنید و یا اینکه با آن در تعامل باشید . تمام عناصر نظیر جاذبه , آب و هوا , برخورد و فعل و انفعالات به زیبایی رعایت شده و وجه زیبایی را در سیاره رقم زده است . این بازی تمام مکانیسم های یک شبیه سازی واقعی در زمینه ی جاذبه و علم فیزیک را به راحتی می توانید در این بازی مشاهده کنید . تمام چهار فصل را می توانید در

 بازی Universe Sandbox

شاهد بود از برفی که در زمستان چهره ی زمین را تغییر می دهد تا دشت ها و کوهستان ها که چهره ی زیبایی در بهار به خود می گیرند . شما می توانید با استفاده از سیستم مواد سیاره های گوناگون و متفاوتی را به وسیله ی Hydrogen , Iron , Rock و Water خلق کنید . این بازی شبیه ساز برای کسانی که به علوم فیزیک از جمله علم جاذبه علاقه ی بسیار دارند توصیه می شود .

|| این عنوان علاوه بر کنترلرهای معمولی موس و کیبرد از هدست های واقعیت مجازی نیز پشتیبانی می کند ||

* این بازی فقط روی ویندوز های 64 بیت اجرا می شود *

نام: Universe Sandbox 2
حجم فایل: 1.18 گیگابایت
شرکت سازنده: Giant Army
تاریخ انتشار: 2015
امتیاز استیم: 9
ورژن: v26.3.1
نسخه: GOG
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Giant Army
رمز فایل: www.download.ir

Universe Sandbox 2 v26.3.1 - GOG

Universe Sandbox is a physics-based space simulator that allows you to create, destroy, and interact on an unimaginable scale. It merges real-time gravity, climate, collision, and material interactions to reveal the beauty of our universe and the fragility of our planet.

لینک دانلود