تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Unmechanical Extended v2.01 نسخه PROPHET

به روز رسانی :

1396/05/09 نسخه بروز شده PROPHET اضافه شد.

بازی Unmechanical Extended در سبک ماجراجویی , Casual می باشد که توسط استودیوی مستقل Talawa Games ساخته شده و استودیوی Teotl Studios این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی Unmechanical با محیط های منحصر به فرد و اتموسفر جذاب خود 30 پازل منحصر به فرد برای اکتشاف و ماجراجویی ارائه می دهد .

سایر توضیحات: بازی Unmechanical یک ماجراجویی پازل است که ترکیبی حقه و کلک در دل پازل ها و محیط های جذاب برای اکتشاف آن وجود دارد . محیط بازی فانتزی بوده و ترکیبی از گوشت , آهن و فولاد است . ماجراجویی شما به سمت آزادی نیازمند حل پازل های چالش برانگیز می باشد شما خود می توانید پازل ها را انتخاب کنید و از پازل های آسان شروع کرده و تا پازل های سخت پیش روید . گیم پلی بازی Unmechanical Extended بسیار راحت بوده و شامل محدوده ی بزرگی از فعل و انفعالات می شود . جهان بازی با دقت و وسواس زیادی ساخته شده و نظر هر فرد را به سمت خود جلب می کند . بیش از 30 مدل پازل در بازی قرار دارد و از هر منطقی قابل حل می باشد در نسخه Extended ما شاهد اضافه شدن بیش از سه ساعت حل پازل , اکتشاف و ماجراجویی هستیم .

Unmechanical

مشخصات بازی :

نام بازی : Unmechanical Extended پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2015 شرکت سازنده : Talawa Games منتشر کننده : Teotl Studios سبک بازی : ماجراجویی , Casual حجم فایل : 896 مگابایت نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam

Unmechanical

لینک دانلود